Distile Ajans Hizmetleri

Distile Ajans Hizmetleri

Dijital dünya her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Bu dünya içerisinde kişilerin ya da kurumların varlıklarını sürdürebilmeleri ve itibarlarını koruyabilmeleri açısından profesyonel bir çalışma yürütmeleri büyük önem kazanmış durumda. İçerik kaldırma hizmetleri, online itibar ve algı yönetimi, korsanla mücadele gibi konularda profesyonel destek sağlayan Distile, 2010 yılından bu yana çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

İçerik Kaldırma

İnternet üzerinde yer alan bazı içerikler kişilere ya da kurumlara zarar vererek olumsuz sonuçlar doğmasına neden olabilir. Söz konusu içerikler haberleri, videoları, fotoğrafları ve çok daha fazlasını içerebilir. Örneğin kişiler ya da kurumlar hakkında çıkan bir haber, i̇nternet üzerinden yayın yapan haber sitelerinin sayısının artması ve sosyal medya platformlarının aktif kullanılıyor olması sebebiyle çok hızlı şekilde yayılabilir. Bu yüzden söz konusu içeriklerin kişi ve kurumlara zarar vermesinin önüne geçmek ve itibarın korunmasını sağlamak için i̇nternet üzerinden kalıcı olarak kaldırılması gerekir. 

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Alanında uzman bir teknik ekip, uluslararası hukuk partnerleri ve dijital medya ilişkileri departmanı ile Distile, söz konusu içeriklerin i̇nternet üzerinden tamamen kaldırılmasını sağlayacak gerekli çalışmayı yürütür. Söz konusu çalışma tüm içeriklerin kaynaklarından kaldırılması, veritabanından ve site arşivlerinden kalıcı olarak silinmesi ve arama motoru sonuçlarında gösterilmemesi gibi işlemleri içerir. 2010 yılından bu yana çalışmalarını aralıksız sürdüren Distile, i̇nternet üzerinden kaldırılan içeriklerin geri gelmeyeceğinin garantisini verir. 

İtibar ve Algı Yönetimi

Online itibar ve algı yönetimi çalışmaları hem kişilerin dijital ortamdaki popülaritesine katkı sağlamak, hem de kurumların dijital görünürlüğünü pozitif şekilde inşa etmek açısından büyük önem taşır. Online itibar yönetimi çalışmaları kapsamında şahsınız ya da kurumunuz ile ilgili arama motorlarında ve sosyal medya platformlarında paylaşılan tüm içerikler 7 gün 24 saat boyunca takip edilir. Olumsuz içerikler anlık olarak tespit edilir ve kaldırılması için gerekli çalışma yürütülür. Tüm bunların dışında SEO ve SEM çalışmaları sayesinde dijital ortamdaki itibarınız her zaman korunur ve pozitif bir imaj yaratılması sağlanır.

Online algı yönetimi çalışmaları ise insanların algısını belli bir alana yönlendirmek için yapılan tüm çalışmaları kapsar. İnsanları herhangi bir alana yönlendirmek için dijital ortamda en çok kullanılan araçlar olan sosyal medya platformları, blog sayfaları, web siteleri ve online ansiklopedilerden yararlanılır. Online algı yönetimi çalışmaları kapsamında hedef kitlenin belirlenmesi ve bu kitlenin müşteri istekleri doğrultusunda yönlendirilmesi, hem kişiler hem de kurumlar için pozitif bir algı yaratmak açısından hayati öneme sahiptir. Online itibar ve algı yönetimi çalışmaları aynı zamanda online medya ilişkileri, sosyal medya iletişimi, SEO çalışmaları ve basın ilişkileri gibi konuları da kapsar.

Korsanla Mücadele

Sanat eserleri ve içerik üretiminin dijital ortama taşınması dolayısıyla bu eserlerin ve içeriklerin, sahiplerinin izni olmadan paylaşılması yaygınlaşmaya başladı. Bu durum içerik ve eser sahiplerine maddi ve manevi zarar verebiliyor. Bu alanda hizmet veren Distile, telif hakkı ihlaline neden olan içeriklerin i̇nternet ortamından kaldırılması konusunda profesyonel destek verir. Size ait olan eser ve içeriklerin dijital ortamda paylaşıldığı siteleri takip eder ve bu sonuçları düzenli olarak raporlar. Arama motorlarında ilk 50 sırada listelenen tüm sonuçlar düzenli olarak kontrol edilir ve telif hakkı ihlaline neden olan tüm içeriklerin kaldırılması sağlanır.

Eğer siz de içerik kaldırma, korsanla mücadele, online itibar ve algı yönetimi gibi konularda destek almak ve 2010 yılından bu yana faaliyet gösteren uzman bir ekiple çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir