Distile Ajans Hizmetleri

Distilasyon Danışmanlık

Distile Ajans Hizmetleri

Yıllardır bilişim ve internet dünyasında kapsamlı çalışmalar yapan Distile Ajans Hizmetleri olarak firmamız sizlere medya alanında yararlı hizmetler sunmaktadır. İnternetin yoğun bir biçimde çok sayıda kitle tarafından girilmesi pek çok içeriklerin ve paylaşımların hızlı bir şekilde kitlelere ulaştırılmasını sağlamaktadır. İnterneti kullanmayan neredeyse yok gibidir. Arama motorlarına girildiğinde hemen her türden içerikle karşılaşmamız mümkündür. Özellikle tanınmış kişiler hakkında daha çok içerik ve paylaşım anında internete düşmekte ve çok sayıda kişinin görmesini sağlamaktadır. Söz konusu içerikler bazen iyi olduğu gibi bazen de negatif anlamda kötü olabilir. Bazen karalama niyetiyle yalan ve ifşa haberlerin de nette paylaşılması mümkün olabilmektedir.

Distilasyon Danışmanlık
Distilasyon Danışmanlık

Distile Ne İş Yapar?

Distile firmamız almış olduğu eğitim ve bilgi birikimi neticesinde nette yer alan her türlü olumsuz içeriklerin önlenmesi adına kapsamlı çalışmalar yapmaktadır. Distile Danışmanlık Merkezi aracılığıyla her türlü olumsuz içerik ve paylaşımların arama motorları ya da diğer net ve haber kaynaklarından kalıcı bir biçimde silinmesi ve yerine sadece doğru ve pozitif içeriklerin yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Firmamız bu konuda etkin bir şekilde çalışmalar yapar. İstemediğiniz her türlü içeriklerinizin bir daha geri gelmemek üzere kalkmasını sağlar. Kaldırılan bu içeriklerin yerine yeni ve olumlu bilgi ve içerikleri girilerek daha önce oluşan olumsuz algı operasyonun yıkılması hedeflenir. Böylece şahıs ya da kurumların ismi yeniden itibar kazanır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Mükemmel Çalışmalarla Kaliteli Hizmet Sağlanır

Distilasyon Danışmanlık hizmetleri mükemmel çalışmalarla yerine getirilir. Böylece siz değerli müşterilere kaliteli hizmetler sunulması sağlanır. Yapılan çalışmalar neticesinde hedeflenen gaye kişi ya da kurumların çıkmazdan kurtularak lekelenen itibarlarının yeniden kazanılmasıdır. İtibar yönetimi adı altında da çalışmalar yapan firmamız kaybedilen itibarın yeniden kazanılması adına kişi ya da kurumlara oldukça yararlı etkin ve başarılı hizmetler sunar. Sizler de içerik ve paylaşımlar konusunda mağdur durumdaysanız itibarınızın tekrardan kazanmak adına firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Firmamızdan destek sağlamak için iletişime geçmeniz gerekir. İletişim için iletiş[email protected] adresine tıklayabilir ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir