Distile Güvenirliği

Distile Güvenirliği

Hakkınızda sanal ortam başta olmak üzere oluşturulan yalan veya yanlış bilgiler ile oluşturulan olumsuz algı ve karalama faaliyetleri gibi durumlar mevcut konumuz ile ilgili itibarınızı düşürecektir. İnsanların itibar yönetimi konusuna verdikleri önem ve üzerine yapışacak olumsuz etiket, ilerleyen süreçler için önünüze daima çıkacak bir engel haline gelecektir.

online-itibar-yonetimi

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sanal ortam denildiğinde artık, birden çok hatta karmaşık ve çeşitlilik arz eder derecede farklı mecra mevcuttur bunların her birinin kontrol edilmesi ve uygunsuz içeriklerin kaldırması ya da düzgün ifade edilir hale getirilmesi distilasyon olarak tanımlanır. Firmamız distilasyon konusunda uzman ve olayın hukuki boyutlarına tam anlamıyla vakıf uzmanlardan kurulu bir ekip ile faaliyet gösteren legal bir firmadır. Bize ulaşan talepleriniz süratle incelenir ve geri dönüşü olmayacak şekilde olumsuz, yanlış veya yalan içeriklerin arama motorları ya da sosyal medya gibi sanal mecralardan kaldırılması sağlanır. Tüm işlemler hukuki prosedür ve süreçlerin kendine has niteliklerine uygun olarak yürütülür. Sonuç olarak, istenilen hedefe geri dönülemez şekilde ulaşılır. Bizimle irtibat geçmek ve hakkımızda bilgi almak için www.distile.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

sosyal-medya-yonetimi

Neredeyse tüm sosyal medya mecralarının sorumlu veya yönetim organizasyonları yurt dışı bağlantılıdır. Bu nedenle bu konularda uzman bir hukuk ekibi çalışmak doğru, kesin sonuç için vazgeçilmez bir konudur. Bu nedenle böylesi uzman bir ekibe sahip güvenilir distilasyon firması ile çalışılmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir