Distile haber kaldırma çalışmaları

Distile haber kaldırma çalışmaları

Distile haber kaldırma çalışmaları

Karalama kampanyaları, asılsız haberler, yalan haberler, iftiralar ve daha birçok içerik, internet kullanıcılarının kâbusu haline gelmiş konular arasındadır. Gündelik yaşamımızın ayrılmaz parçası haline gelen internette, içeriklerin kolaylıkla yayınlanıyor olması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Tanınmış kişi olsun olmasın, birçok insan hakkında rahatsız edici haberler internet ortamında kolaylıkla yayılabilmektedir. İtibara gölge düşüren haberler yalnızca kişileri değil, kurumları, işletmeleri veya markaları itibarsızlaştırabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Ülkemizde, 2010 yılında faaliyete başlayan Distile Danışmanlık, tüm bu sorunlara kaliteli ve kesin çözümler üretme hedefiyle yola çıkmıştır. Hakkında üretilen haberleri kalıcı olarak internetten silmek isteyenlere ayrıcalıklı bir hizmet veren Distile Danışmanlık ekibi, bir servet harcamadan internetten içeriklerin temizlenmesi adına 7 – 24 çalışmaktadır. Bu nedenle, İnternetten haber kaldırma çalışmaları ile ilgili olarak bize en sık sorulan birkaç soruya kısaca yanıt vererek sunduğumuz hizmetlerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olmak istiyoruz.

 

Distile Danışmanlık Yerli ve Yabancı Sitelerden Haberleri Nasıl Siler?

Distile Danışmanlık olarak, uluslar arası hukuk alanında uzman danışmanlarla ve konusunda deneyimli teknik bir ekiple hizmet vermekteyiz. Dünyanın her yerinden yayınlanan içerik ve haberlerin kaldırılması için titizlikle çalışıyoruz. İtibarınıza gölge düşüren haberleri kaldırmak için bir arada çalışan profesyonel ekibimizde bulunan teknik uzmanlar, hukuk danışmanları ve medya uzmanları sayesinde, haberleriniz farklı açılardan takip edilir ve kesin çözüm için adımlar atılır.

 

 

 

Distile haber kaldırma çalışmalarıDistile Danışmanlık İnternetten Hangi İçerikleri Siler?

Uzmanlık alanımız olan internetten haber kaldırma hizmetlerimizin yanında sunduğumuz diğer içerik kaldırma çalışmalarımızdan bazıları şöyledir.

  • İnternetten fotoğraf kaldırma
  • İnternetten video silme
  • İnternette telif hakkı koruma
  • İnternette eserleri koruma
  • İnternetten olumsuz yorum kaldırma
  • Sosyal medya hesabı kapatma
  • Sosyal medya içeriklerini silme

 

İnternetteki Haberlerim Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

İnternetten haberlerin kaldırılması için çalışan Distile Online, haberlerin arşivlerden silinmesi ve arama sonuçlarında bir daha çıkmaması için özel çalışmalar yapmaktadır.

 

İnternetten Haber Silmenin Maliyeti Nedir?

Haberlerin içeriği, nerelerde yayınlandığı veya farklı kullanıcılar tarafından tekrar tekrar servis edilip edilmediği, internetten haber kaldırmanın maliyeti konusunda farklılıklar yaratabilir. Buna rağmen Distile Danışmanlık, internetten haber silme konusunda sizlere en uygun fiyat tekliflerini sunacak, profesyonel bir kuruluştur. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için bizi arayabilirsiniz:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir