Distile ile Dijial PR Çalışma Yararları

Distile ile Dijial PR Çalışma Yararları

DİSTİLE DİJİTAL PR ÇALIŞMA YARARLARI

PR, son yıllarda adını sıkça duyduğumuz kavramlardan biridir. Uzun süredir iş ve medya dünyasının konusu olan PR kavramı, günümüzde teknolojik imkânların kullanılmasıyla “Dijital PR” olarak ifade edilmeye başlamıştır. “Halkla ilişkiler” (Public Relations) anlamına gelen PR, internet dünyasında güçlü bir şekilde var olmak ve kendisini doğru şekilde ifade etmek isteyen şirketlerin/markaların ihtiyacı olan bir çalışmadır. Hedef kitlenin algılarını yönetmek ve sunulan ürünlerin veya hizmetlerin kalitesini etkili bir şekilde duyurmak isteyen girişimcilerin, doğru bir Dijital PR hizmeti alması kaçınılmazdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile ile Dijial PR Çalışma YararlarıDijital PR Nedir?

Geniş olanaklara sahip internet dünyasının araçları içerisinde yer alan enstrümanları doğru kullanabilmek, Dijital PR hizmetinin öncelikli hedefidir. Sosyal ağlar, sosyal paylaşım platformları, bloglar ve çeşitli amaçlarla kurulmuş web siteleri üzerinde yapılacak etkin bir çalışmayla, istenen algının oluşturulmasına Dijital PR adı verilmektedir. Kısaca özetlemek gerekirse Dijital PR, projemizi, ürünümüzü veya markamızı doğru bir şekilde sunmak için gerekli olan algı yönetimi anlamına gelmektedir. İnternette algı yönetimi için konusunda uzman bir kuruluştan yardım almanız gerekir.

Dijital PR Hizmeti

İnternet dünyası bilindik medya araçlarına göre çok daha hızlı ve dinamik bir ortamdır. Günümüzde pek çok internet kullanıcısı zamanının büyük bölümünü internette geçirmektedir. Bununla birlikte sosyal medya araçlarında kişilerin düşüncelerini kolayca ifade edebilmesi, marka, proje veya ürünümüzle ilgili yorumları daha kolay takip edebilmemizi sağlamaktadır. İnternetin bu özellikleri doğru yönetildiğinde, etkili bir PR stratejisi geliştirilerek başarı şansı arttırılabilir. Bu konuda, 2010 yılından beri hizmet veren Distile ekibi ile çalışarak, etkili bir Dijital PR veya online algı yönetimi stratejisi oluşturabilirsiniz.

Distile Danışmanlık, başarılı bir PR çalışmasının yanında, hakkınızda üretilen negatif paylaşımların internetten silinmesi çalışmaları da yürütmektedir. İnternet dünyasını 7/24 izleyen, sizin için gerekli verileri toplayıp, raporlayan kuruluşumuzla işbirliği yaparak arzu ettiğini hedeflere çok daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz:

+90 850 885 1012

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir