Distile İle Dijital Medyada Tam Kontrol: Markanızı Koruyun

Distile İle Dijital Medyada Tam Kontrol: Markanızı Koruyun

Günümüzde markalar hedef kitle ile iletişime geçmek ve etkileşime girmek için geleneksel yöntemlerden uzaklaşmış durumda. Çünkü artık dijital medya araçları çok daha etkili. Yine de markaların etkili bir iletişim için dijital medya araçlarını doğru şekilde kullanması yeterli değil. Çünkü dijital medyada yayınlanan sahte içerikler, sahte ürünler ya da yanlış bilgiler marka itibarına ciddi oranda zarar veriyor ve doğru iletişimin getirmiş olduğu artıların hepsini eksiye çeviriyor. Üstelik yanlış bilgilerin dijital medyada çok fazla yayılıyor olması, bazen çözümsüz sorunlara da yol açabiliyor. Bu yüzden dijital medyanın sürekli olan kontrol altında tutulması ve markaların olası risklerden korunması gerekiyor.

Distile’nin Geliştirdiği Marka Koruma Stratejileri

Distile, alanında uzman teknik ekibi ve bilişim hukuku uzmanları ile, 20 yılı aşkın bir sektör tecrübesini temsil eder. Markaların dijital medyada tam kontrol sahibi olmalarını sağlarken, olası risklerden korur. Distile yalnıza hızlı ve etkili çözümler geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda olası sorunlara karşı 7/24 destek sağlar. Ayrıca kapsamlı raporlar ile tüm müşterilerin süreç konusunda bilgilendirilmesi sağlanır. Distile’nin dijital medyada tam kontrol sağlamak ve markaları korumak için geliştirdiği stratejilerin öne çıkan başlıkları şunlardır:

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sahte İçeriklerle Mücadele

Sahte içerikler, bazen markalar hakkında olumsuz ve yanıltıcı bilgilerle dolu olur. Bu da markaların potansiyel müşterilerinin söz konusu markalardan uzaklaşması anlamına gelir. Aynı şekilde yapılan olumsuz yorumların da hedef kitle üzerinde olumsuz bir etkisi bulunur. Distile sahip olduğu monitör sistemleri ile i̇nternet ortamını 7/24 tarar ve olumsuz içerikleri anlık olarak tespit eder. Tespit edilen içeriklere hızlı bir şekilde müdahale edilir ve i̇nternet ortamından kalıcı olarak kaldırılması sağlanır. Yapılan tüm işlemler haftalık ya da aylık olarak raporlanır. Ayrıca elde edilen geri bildirimler üzerinden geliştirilmiş olan stratejiler iyileştirilir. 

İzinsiz Marka ve Logo Kullanımı İle Mücadele

Özellikle e-ticaret sitelerinde, bazı kötü niyetli kullanıcılar haksız gelir elde etmek adına markaların isimlerini ya da logolarını kullanabilir. Her ne kadar e-ticaret siteleri söz konusu duruma izin vermiyor olsa da, bazen vermiş oldukları mücadele yetersiz kalır. Marka ve logoları izinsiz kullanan kişiler tarafından hedef kitle iletişiminin kötü olması, ürünlerin sahte olması ya da hizmet kalitesinin düşük olması gibi nedenler, markası ya da logosu izinsiz olarak kullanılan markaların itibarının zarar görmesine neden olur. Distile söz konusu ihlalleri tespit ederek bu ihlallerle hem teknik hem de hukuki olarak mücadele eder ve marka itibarının korunmasına destek olur.

Online Algı Yönetimi

Marka itibarının kaybolması, ciddi maddi zararları da beraberinde getirir. Bu nedenle yapılan çalışmalar ile kaybolan marka itibarının geri kazanılması gerekir. Distile, online basın ilişkilerini ve sosyal medya gücünü kullanarak kaybolan itibarın geri kazanılmasına destek olur. Hazırlanmış olan basın bültenleri Distile’nin online basın ilişkileri sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alan i̇nternet haber sitelerinde yayınlanır ve bu sayede hedef kitle ile doğrudan iletişim kurulmuş olur. Markanın kendisini doğru ifadesi ile birlikte hedef kitle ile yeniden sağlıklı bir ilişki kurulabilir. Ayrıca sosyal medya platformları üzerinde gerçekleştirilen gündem oluşturma çabaları, markaların online algısının iyileştirilmesine de destek olur. 

Distile, tüm markalar için dijital medyada gelecek tehlikeleri ve riskleri önleyen bir kalkan görevi görür. Eğer siz de Distile ile çalışmak ve dijital medya üzerinde tam bir kontrol sahibi olmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçerek bir görüşme planlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir