Distile İle Fotoğraf Ve Resim Silme

Distile İle Fotoğraf Ve Resim Silme

Distile İle Fotoğraf Ve Resim Silme

Son yılların olmazsa olmazları arasında en ön sırada yer alır internet. İnterneti her işimizde kullanır hale geldik. Banka işlemleri, sosyal medya, yemek tariflerin, yol bulma gibi pek çok yerde ihtiyacımız olduğu anda ilk başvurduğumuz yer. Milyonlarca veri girişi ve kullanıcı olmaktadır. Bu veriler birçok kişi tarafından aynı zamanda görülmekte ve indirilmektedir. Bu nedenle de hızla yayılmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternetten fotoğraf kaldırmayı istemeden önce içeriklerinizin yer aldığı ya da internet sitelerinden kişisel bilgilerinizi kaldırdığınızdan emin olmalısınız. Çeşitli içerik ve resimlerinizin sizden izinsiz kullanılırsa ya da kaldırılmazsa Distile teknik ekibinden yararlanabilirsiniz. Bazı kötü niyetli kişilerinde kullanabileceği bir yerdir. İnsanların özel hayatlarına izinsiz müdahale, montajlanmış resim ve firmaları karalamalar da olabiliyor. Resim ve fotoğraf silme işlemi için Distile firması size yardımcı olmak için vardır.

Distile İle Fotoğraf Ve Resim Silme

İnternetten Resim Ve Video Silme

Distile Danışmanlık, internet üzerinden her türlü metin içeriğinin kaldırılması, kalıcı olarak silinmesi üzerine çalışmalarını titizlikle sürdürmekte ve başarı oranlarını her geçen gün artırmaktadır. Müşterisi ile gizlilik sözleşmesi çerçevesinde fotoğraf, resim ve video gibi pek çok içeriği kalıcı olarak kaynaklarından silme işlemlerini yürütür.

Distile arama motorları üzerinden kaldırdığı içerik başına ücret alır. Distile internetten resim silme, video ve görselleri hukuk ağı çerçevesinde, alanlarında uzman ekibi ve profesyonel medya departmanı ile arama sonuçlarından ve bulundukları yerlerden kalıcı ve hızlı bir şekilde kaldırmaktadır.

Arama Motorlarının Görsellerinden Resim Silme

Google arama motoru sadece kendi hizmet politikasına uyan içerikleri engeller. İtibarınızı zedeleyen resim Google’ın şartlarından değilse arama motorlarında kalıcılığını sürdürür. Arama motorundan görselleri kaldırma da kalıcı bir çözüme nasıl ulaşabiliriz? Bunu için hukuki yönden girişimlerde bulunabilir, resminizin yer aldığı kaynağın engellenmesi için yetkili yerlere başvurulabilir ve gerektiği zaman dava açılabilir.

Sizlere zarar veren tüm içerikleri kalıcı ve kesin ortadan kaldırabilmek için gerekli bütün çalışmaları Distile ekibinden yardım alarak ortadan kaldırabilirsiniz. Dünyada ve ülkemizde yer alan tüm arama motorlarından ve tüm internet sitelerinden içeriği kaldırmak için Distile’nin deneyimli kadrosundan destek alabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir