Distile İle İnternetteki Kötü Anılarınızdan Kurtulun

Distile İle İnternetteki Kötü Anılarınızdan Kurtulun

Distile ile internetteki kötü anılarınızdan kurtulun

İnternette masumane bir şekilde paylaşılmış bir resim, anlık duygularla yazılmış bir yorum veya başlangıçta çok önemsemediğiniz bir haber daha sonra başınızı ağrıtacak şekilde karşınıza çıkarılabilir. İnternette paylaşım yaparken özenli davranmakta yarar vardır. Şahsi paylaşımlarınızın kimler tarafından görüntülendiğini iyi belirlemeniz ve gerekli önlemleri almanız gerekir. Facebook, Instagram veya Twitter gibi birçok sosyal paylaşım platformu size çeşitli gizlilik ayarları sunmaktadır. İçeriklerinizin kimler tarafından görüntüleneceğine dair ayarlarla ilgili doğru adımları atmalısınız. İçerik gizliliği hakkında bilgi sahibi olmalı ve kötü niyetli üçüncü kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Çünkü ileride oluşacak sorunlar, şahsi paylaşımların kaldırılması konusunda sizi zora sokabilir. İnternet ortamında bilgiler kısa sürede yayılır ve kopyalanır. Arama motorları sizinle ilgili istenmeyen verileri başka kullanıcılara açık hale getirebilir. İnternette kötü anıları temizleme konusunda bilgi sahibi değilseniz mağduriyet yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İşin bir başka boyutu daha vardır. Günümüzde hesapların güvenliği konusunda hala yeterli bir bilinç oluşmadığı için birçok hesap kolayca ele geçirilebilir veya cihazlarınızdaki bilgilere kolayca ulaşılabilir. Bundan dolayı size ait olması gereken birçok veri başkalarının eline geçerek itibarınıza zarar verebilir. İnternet ortamında da kişilik haklarınızın olduğunu ve özel hayatınıza müdahalenin bir suç olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Kötü niyetli girişimlerin mağduriyetini yaşıyorsanız serinkanlılığınızı korumalı ve size destek olacak güvenilir kuruluşlardan yardım almalısınız. Kendi haklarınızı yasal olarak arayabileceğiniz gibi güvenilir bir danışmanlık hizmeti alarak da bu tür suçlarla etkin bir şekilde mücadele edebilirsiniz. Güvenilir bir danışmanlık hizmeti kısa sürede hukuk yollarına başvuracak ve verilerinizin güvenliği için teknik takibat başlatacaktır.

 

 

 

Distile İle İnternetteki Kötü Anılarınızdan KurtulunDistile Danışmanlık olarak internetteki güvenliğiniz için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Memnun müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerin ışığında yolumuza güvenle devam etmenin gururunu yaşıyoruz. İnternette içerik silme konusunda yaptığımız çalışmalar sonucunda binlerce internet kullanıcısı artık kendisini çok daha güvende hissediyor. Siz de internetten kötü anıları sildirme hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Yapacağımız çalışmalarla size ait videoları, haberleri, yorumları ve görüntüleri internetten kaldırma işlemini yerine getiriyoruz.

Sorularınız İçin:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir