Distile İle İnternetten Fotoğraf ve Resim Silme

Distile İle İnternetten Fotoğraf ve Resim Silme

Yüzyılımızın en büyük icadıdır İnternet. Artık her türlü işimizde onu kullanıyoruz. Para havaleleri, uluslararası görüşmeler, davetiyeler, yaşanan anların ölümsüzleştiği fotoğrafların yayınlandığı sosyal medya, hastalandığımızda ilaç alacağımız nöbetçi eczanenin yerini öğrenme ve bunun gibi birçok ihtiyacımızda ilk başvurduğumuz yer. Günlük milyonlarca kullanıcı ve milyarlarca veri girişi olmaktadır. Bu veriler hızla yayılmakta, hemen hemen birçok kişi tarafından aynı anda görülmekte ve indirilmektedir. Kötü niyetli kişilerin de kullandığı bir platformdur aynı zamanda. Kişilerin özel hayatlarına izinsiz müdahaleler, firmaları kötüleyici içerikler, montajlanmış resimlerde sokulmaktadır dolaşıma. Distile firması tam da bu konuda size yardımcı olmaktadır.

Distile İle İnternetten Fotoğraf ve Resim SilmeDistile; Özel hayatınızı ihlal eden, sizi maddi ve manevi zarara uğratan, firmanızın itibarını zedeleyen ve kişilerin sizin ya da firmanızın hakkında olumsuz intiba edinmesine sebep olabilecek resimlerin ve fotoğrafların internetten silinmesi işini profesyonel bir ekiple yapmaktadır. Bu konuda hem hukuki hem de teknolojik alt yapısı mevcuttur. Denetimi çok ama çok zor olan internet dünyasının kontrolünü bir parça da olsun elinde tutmak isteyen hükümetler bu konularla ilgili mevzuatlar geliştirmekte ve çıkartmakta ve sürekli olarak da güncellemektedirler. Uzun çalışmalar sonucunda ülkemizde de bu konuyla ilgili bir mevzuat çıkarılmıştır. 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar İle İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun bu konularla mücadele için çıkarılmıştır. Firma olarak internetten kaldırmak istediğiniz resim ve videolar için yaptığımız işlemleri bu kanun hükümleri çerçevesinde yapmaktayız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Günümüzde internet çok hızlanmış durumdadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her an online olunmakta ve paylaşımları yapılabilmektedir. Artık saniyede binlerce video, resim, yazı gibi içerikler sanal aleme girilmekte ve çok hızlı bir şekilde yayılmakta ve milyonlarca kişi bu içerikleri görebilmektedir. Hal böyle olunca da istenmeyen fotoğrafların ve resimlerin silinmesinde çabuk davranmak daha da önemlidir.  Haklarında olumsuz ve asılsız içerik oluşturulanların çok hızlı davranması gerekmektedir. Aksi halde çok hızlı bir şekilde yayılacak ve telafisi mümkün olmayan hasarlar bırakacaktır. Eğer hakkınızda özel hayatınızı ihlal eden,  kişilik haklarınıza saldırı niteliğinde, firmanızı kötüleyici resimler ve fotoğraflar internette dolaşıma girdiyse zaman kaybetmeden Distile firmamıza başvurmanızı tavsiye ederiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir