Distile İle İnternetten haber kaldırma

Distile İle İnternetten haber kaldırma

DİSTİLE İLE İNTERNETTEN HABER KALDIRMA

İnternetten haber kaldırma” son yıllarda arama platformlarında en çok karşımıza çıkan konulardan biri haline gelmiştir. Suiistimale açık bir konu olan internetten haber silme ile ilgili bazı yanlış bilgilerin dolaştığını ve bu konuda yeterli olmayan bazı çalışmaların yapıldığını gözlemlediğimiz için Distile Danışmanlık ekibi olarak, konuyu biraz detaylandırmaya karar verdik.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile İle İnternetten haber kaldırmaİnternet ortamı, her ne kadar etkin bir şekilde denetlenmeye çalışılsa ve yasal çalışmalarla mağduriyetlerin giderilmesi hedeflense de, birçok kişi ve kuruluş karalayıcı haberlerin kurbanı olmaktadır. Kötü niyetli kişilerin varlığı ve sorumsuzca paylaşılan içeriklerin hızla yayılması, olumsuz haberlerle mücadeleyi zorlaştırmaktadır. Bu durumda kişi ve kurumlar mağduriyetlerini giderecek arayışlara girmektedir.

Yazının başında belirttiğimiz gibi, haber silme konusunda yapılan birçok yanlış adım söz konusudur. Bu hatalardan biriyse haber silme programı ya da haber silme botu gibi çarelere başvurulmasıdır.

Üzülerek belirtmeliyiz ki, internet ortamında olumsuz haberlerinizi silecek bir yazılım/bot veya uygulama yoktur. Haberlerin silinmesi için hukuki ve teknik girişimlerde bulunmanız gerekmektedir.

Bu noktada devreye giren Distile Danışmanlık, tüm bu çalışmaları profesyonel bir şekilde yerine getirir.

İnternetten Haber Silmek İçin Ne Yapılır?

Distile Danışmanlık, haberlerin internetten kaldırılması için kapsamlı bir çalışma yürütmektedir. Asılsız, karalayıcı veya yalan haberleri internetten kaldırma çalışmalarımız, aynı haberlerin tekrar servis edilmesinin önüne geçme hedefiyle yapılmaktadır.

Bu konuda yaptığımız girişimleri özetlememiz gerekirse:

  • Arama motorlarında çıkan hakkınızdaki tüm olumsuz sonuçlar analiz edilir ve raporlanır.
  • Haber içeriklerinizi yayınlayan internet siteleri tespit edilir ve haberleri internet sitelerinden kaldırmak için class analizi ve strateji çalışması yapılır.
  • Video, resim ve yazılı içeriklerin kaldırılması için gerekli internet sitelerine karşı girişimlerde bulunulur.
  • Hem ülkemizden hem de yurtdışından kaldırılacak içerikler için uluslar arası hukuk ağı çalışmalarımız devreye sokulur.
  • İnternet ortamı 7/24 takip edilir ve müşterilerimiz düzenli olarak bilgilendirilir.
  • Kötü içeriklerin internetten silinmesi yanında, arşive ve kaynaklardan silme çalışmaları yapılır.
  • İşbirliği halinde olduğumuz onlarca haber sitesiyle irtibata geçilerek haberlerin haber sitelerinden silinmesi çalışması yapılır.

Distile Danışmanlık hizmetlerinden uygun ödeme koşullarıyla yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

+90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir