Distile İle Sosyal Medya Sorunlarından Kurtulun

Distile İle Sosyal Medya Sorunlarından Kurtulun

Distile İle Sosyal Medya Sorunlarından Kurtulun

Artık hemen hemen herkesin kendisine ait olan bir sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Hatta bir kişiye ait olan birkaç farklı sosyal hesabı da bulunabilmektedir. Sosyal medya derken facebook, instagram, youtube, google+ plus gibi farklı yazılımlarda olan sosyal medya araçlarının her birinde ayrı bir hesap oluşturulmuş olabilir. Bu hesap şahıs adına açılan kişisel hesap şahıs adıyla açılabileceği gibi kurumsal bir firma ya da şirket adında da açılabilmektedir.

Soysal medyada şahıslar kendi yaptıkları günlük hayat ve ya öze hayat paylaşımlarını, kişisel düşünce ve duygularını paylaşmaktadır. Kurumsal olarak açılan sosyal medya hesapları da firmaya ya da şirkete ait olan reklam ve kampanyaları, faaliyetlerinin paylaşımlarını yapmaktadır. Ancak bazı kötü niyet barındıran kişilerde sosyal medya hesaplarını çalma eyleminde bulunarak karalama gibi olumsuz davranışlarda bulunmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile İle Sosyal Medya Sorunlarından KurtulunSoysal Medya Sorunları İçin Distile

Belenmedik anda sosyal medya hesabınızın çalınması problemi ile karşılaştığınızda hemen size ve ya firmanıza ait olan hesabınızı almak isteyebilir ama bu sorunu nasıl çözeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Belki de bilseniz de bu problemi çözmek için harcayacak boş vaktiniz bulunmuyor olabilir. İşte bu durumda yapmanız gereken en doğru adım bilişim ve sosyal medya sorunlarını çözme işinde uzman olan profesyonel bir destek almak olacaktır.

Her türlü sosyal medya sorunlarında ve internet ortamında oluşan problemleri çözmede uzman olan distile danışmanlık ile çalınan hesaplarınızı geri alabilir ve hukuki bir işlemde başlattırabilirsiniz. Distile danışmanlık baktığı tüm internet sorunlarını çözüme ulaştırmıştır. İzlediği yolda tamamen yasal süreç de ilerleyerek gerekli durumlarda karşı tarafa cezai yaptırım uygulattırmıştır.

Distile Hangi İnternet Sorunlarına Bakar

Distile danışmalık uzun yıllardır var olan bir firmadır. Sürekli değişen ve gelişen internet sorunlarında uzmanlaşarak ve daha önceden baktığı sayısız sorunları çözüme ulaştırarak tecrübe kazanmıştır. Bu nedenle sanal ortamda internet sorunlarında distile ismi ile sık sık karşılaşmak mümkündür.

Distile sosyal medya sorunlarına, telif hakkı ihlaline, online itibara, internetten resim, video ve haber kaldırtma, sosyal medya çalışmalarına, kopya içerik tespitine ve olumsuz içeriklere müdahale etme gibi birçok bilişim problemlerini en kısa sürede çözmektedir. Distile ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir