Distile İleYouTube Üzerinden Video Kaldırma ve Silme

Distile İleYouTube Üzerinden Video Kaldırma ve Silme

Distile İleYouTube Üzerinden Video Kaldırma ve Silme

Teknolojinin son yıllarda ilerlemesi ve buna bağlı olarak internet teknolojisinin yaygınlaşması interneti hayatımızın merkezine sokmuş durumdadır. İnternet ile birlikte sosyal medya denilen bir kavram ortaya çıkmış ve herkes tarafından kullanılır hale gelmiştir. Birçok faydasını gördüğümüz internet kötü niyetli kişiler tarafından insanlara zarar verici şekilde kullanılabilmektedir. Son zamanlarda önemli bir şekilde ihtiyaç haline gelen konulardan bir tanesi internetten olumsuz içerik kaldırmaktır. İnternetteki istenmeyen ve hukuka aykırı olan içerikler internetten içerik kaldırma yöntemi ile kaldırılmaktadır. Distile şirketi tam da bu konuda size yardımcı olmak için faaliyet gösteren bir şirkettir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile İleYouTube Üzerinden Video Kaldırma ve Silmeİnternetten içerik kaldırma çok profesyonel yapılması gereken bir iştir. Bu işleme online distilasyon da denilmektedir. Olumsuz yazı ve haber, video, fotoğraf, telif hakları ihlalleri gibi konuları içermektedir. Bu konuda en başarılı hizmeti veren şirketlerin başında Distile gelmektedir. 2010 yılından beri hizmet veren şirket 2014 tarihinden itibaren çıkan yeni yasa ile Distile markası altında toplanmıştır. Özellikle video paylaşımları içeren siteler arasında en çok kullanılan site olan Youtube’dur. Milyonlarca insan video paylaşımlarını bu siteyi kullanarak yapmaktadır. Hal böyle olunca bir takım olumsuz video içerikleri ile karşılaşılma durumu meydana gelmektedir.   Youtube’dan video kaldırma işlemlerinizi çok sıkıntısız ve rahat bir şekilde Distile şirketi ile yapabilirsiniz.

Distile şirketi çalışmalarında hukuka riayet etmekte ve hukuktan yaralanmaktadır. İnternetten içerik kaldırma bilişim hukuku alanına girmektedir. Bilişim hukuku gelişen teknoloji ile eş güdümlü bir şekilde ilerlemektedir.  Hukuka aykırı materyaller içeren, insanların itibarını zedeleyen kişilerin ya da şirketlerin maddi manevi zarara uğramasına neden olan binlerce içerik her geçen gün internet ortamında yerini bulmakta ve kişileri rahatsız etmektedir. İnsanların ve şirketlerin maruz kaldığı hak ihlallerinin ortadan kaldırılması ve itibarlarının korunması amacıyla hukukumuzda çeşitli düzenlemeler olmakta ve bu sayede istenmeyen içerikler kaldırılabilmektedir. Bu konuda 5651 sayılı kanun çıkarılmıştır. Kanunun ismi;  İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun şeklindedir. Bu alandaki yapılan her türlü denetim bu kanunla sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir