Distile Online İtibar Yönetimi Ajansı Çalışmaları 1 

Distile Online İtibar Yönetimi Ajansı Çalışmaları 1 

 

Online ortamlarda her geçen gün haber sitelerinde artış yaşanıyor. Doğal olarak ne kadar çok haber sitenin çoğalması da sizler için olumlu olduğu kadar olumsuz içerikleri de barındırabiliyor. Hedef kitleler ile daha iyi şekilde iletişim kurabilmeniz adına itibar yönetimi son derece önemlidir. Haber, fotoğraf, video gibi pek çok paylaşımlar yapılırken size fayda sağlayacak çalışmalardan da en iyi şekilde yararlanmanız gerekir. Bu sayede kademe atlamanız mümkün olacak ve hedef kitleleri kendi bünyeniz altında rahatlıkla bulabileceksiniz. Google üzerinden haber kaldırmak için artık pek çok kişi uzun yıllar bu konuda kusursuz bir şekilde hizmet vermiş olan firmalarla iletişime geçiyor. Markanızın yer almış olduğu haber sitelerinde sizin adınıza çıkan ve kötü etkiyi hedef kitlede yaratacak olan içeriklerin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

online-itibar-yontemiOnline itibar yönetimi artık pek çok firmalar tarafından ihtiyaca dönüşen unsurların başında yer alıyor. Distile ekibi a’dan z’ye tüm online ortamı analiz ederek sizleri olumsuz unsurlardan kolay bir şekilde kurtarmaktadır. Distile Online İtibar Yönetimi Ajansı Çalışmaları günün her anında aktif bir şekilde yapılmaya devam ediliyor. 7/24 hiç durmadan uzman ekibimiz online ortamı nasıl etkin bir şekilde yönetebilirsiniz diye düşünmekte ve kusursuz çalışmalar yapmaktadır. Online itibarla artık çevrenizi en iyi şekilde analiz edebilecek ve rakiplerinizi geri de bırakabileceğiniz planda olacaksınız. Adınızı ya da sizin için son derece önemli olan markanızı internette aradıklarında ise ortaya çıkan tüm internet sonuçlarını düzenlemek sizin elinizde olacak. İstediğiniz an artık sizlerde yüksek paralar harcamanıza gerek kalmadan en uygun çözüm yollarıyla online itibar kavramından yararlanma şansına sahip olacaksınız. Üstelik haber sitelerin yanı sıra sosyal medya hesaplarının kapatılması konusunda da yardımcı olunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir