Distile Online İtibar Yönetimi Hizmetleri Nelerdir?

Distile Online İtibar Yönetimi Hizmetleri Nelerdir?

Distile Online İtibar Yönetimi Hizmetleri Nelerdir?

Artık internet insanların özellikle günlük hayatlarında önemli bir yer edindiğinden dolayı ticaret yapan kişiler, şirketler veya markalar tarafından online itibar yönetimi otomatik olarak gündem de yer almaktadır. Markaların veya ticaret ile uğraşan kişilerin sosyal medya veya farklı platformlarda marka adının veya ürünleri ile ilgili neler konuşulduğu, çıkan haberlerin takibi, olumsuz yorumlara karşı alınması gereken tedbirler, markaların geleceği konum gibi noktalar oldukça önem taşımaktadır. Buna bağlı olarak kişilerin online itibarlarının zedelenmemesi, markalarının veya satış yaptıkları ürünlerinin internet üzerinde olumlu düşünceler oluşturması gerektirmektedir. Online itibarın zedelenmesi durumunda kişiler hem maddi hem de manevi yönden zarara uğrayabilmektedir. Bu açıdan bakıldığında online itibar yönetimi büyük önem taşımaktadır ve online itibarın internet üzerinde olumlu düşünceler oluşturabilmesi açısından bir takım çalışmalar yapılabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Online İtibar Yönetimi Hizmetleri Nelerdir?Distile Online İtibar Yönetimi

Distile Danışmanlık adı altında hizmet veren firmamız online itibar yönetimi konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Günümüzde neredeyse internet kullanıcısı kalmadığı için internet üzerinde oluşturulacak algı çok önemlidir. Firmamızda internet üzerinde oluşturmuş olduğunuz algı üzerine çalışmalar yaparak edinmiş olduğu profesyonel medya ilişkileri sayesinde pozitif algı oluşmasını sağlar ve maddi- manevi kazancınızı artırır. Distile online itibar yönetimi hizmetleri ile ilgili firmamız birçok çalışma yürütmektedir. Bizimle yürütmüş olduğunuz çalışmalarda firmamız markanıza veya şahsınıza ait internette yapılan olumsuz haberler, çıkan fotoğraflar veya videolar ile ilgili arama motorları üzerinde takip sistemi yürüterek günlük- haftalık- aylık olarak rapor oluşturulur.

Şahsınıza veya markanıza yönelik internet üzerinde yapılan her türlü olumsuz içeriğe müdahale edilir. Firmamız çalışanları sizinle irtibat halinde olacağından dolayı online internet dünyasında gelmek istediğiniz nokta ve yapmak istediğiniz çalışmalar hakkında genel olarak bilgi alarak istediğiniz seviyeye gelme ve yaratmak istediğiniz imaj oluşturulmaya çalışılır. Firmamız sayesinde online basın ilişkilerimizin güçlü olmasına bağlı size ait pozitif içeriklerin gündemde ön planda yer alması sağlanarak arama sonuçlarında etkili olması sağlanır. Online itibar yönetimine dair firmamızın yapmış olduğu ve başarılı sonuçlara ulaşmak için yapılan çalışmalar 3 veya 6 ay gibi bir süreye yayılmaktadır. Bu aşamada çalışmalar sürekli olarak takip edilir.0850 885 10 12 nolu  telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir