Distile’nin Sağladığı Hızlı Müdahale: İçerik Kaldırma Hizmeti

Distile’nin Sağladığı Hızlı Müdahale: İçerik Kaldırma Hizmeti

Dijital ortamdaki pozitif görünürlük, hem bireyler hem de kurumlar için pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Nitekim i̇nternet üzerinden ürün ve hizmet satın almak isteyen ya da işe alım ve ortaklık sürecinde veri toplamak niyetinde olan tüm kişiler ve kurumlar dijital ortamı aktif şekilde kullanıyor. Dolayısıyla i̇nternet üzerindeki olumsuz bir içeriğin bu süreçler üzerinde negatif bir etkisi var. Bu negatif etkiden kurtulmak için de bu içeriklerin dijital ortamdan kalıcı olarak kaldırılması gerekiyor. Peki yalnızca içeriklerin kaldırılması sürecinde değil, aynı zamanda olumsuz içeriklerin anlık olarak tespit edilerek i̇nternet ortamından kaldırılması konusunda da destek sağlayan Distile kişiler ve kurumlar için ne gibi profesyonel hizmetler sunuyor?

Olumsuz İçerikler Markanızı/Kariyerinizi Olumsuz Etkilemesin!

Arama motorları artık önümüze her türlü bilgiyi getiriyor. Ortaklık kurmak istediğimiz bir şirket, işe almak istediğimiz bir personel, arzu ettiğimiz ürünlere ya da hizmetlere ulaşmamızı sağlayacak markalar… Tüm bunlar hakkında bilgi sahibi olabilmek için yalnızca birkaç kelime yazmak yeterli. Burada kullanıcı alışkanlıklarının genellikle ilk sayfada listelenen sonuçlara riayet etmek yönünde olduğunu söylemek gerek. Yani eğer ilk sayfada şirketiniz, şahsınız ya da markanız hakkında olumsuz bir içerik bulunuyorsa, bunun gerçekten çok ciddi olumsuz sonuçları olabilir!

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternet ortamındaki söz konusu olumsuz içeriklerin kaldırılması için arama motorları ya da çeşitli platformlara başvurmak genellikle olumsuz sonuç verir ya da sonuçlanması çok uzun vakit alır. Özellikle markalar için kaybedilecek 1 gün bile çok ciddi maddi zararlar anlamına gelir. Distile ise sizler için i̇nternet ortamındaki tüm olumsuz içeriklerin tespitini yapar ve bu içeriklerin hem hızlı hem de kalıcı olarak kaldırılmasını sağlar. 7/24 izlemeyi mümkün kılan Distile Monitör Hizmeti ise olumsuz içeriklerin anlık olarak tespit edilmesini sağlarken, anlık müdahaleyi de mümkün kılar!

Distile Monitör Hizmeti Ne İşe Yarar?

Distile Monitör Hizmeti, 7 gün 24 saat boyunca bütün i̇nternet ortamını tarar. Söz konusu tarama kişiler, kurumlar ve belirli anahtar kelimeler üzerinden, müşteri beklentilerine göre kurgulanır. Dolayısıyla herhangi bir mecrada, söz konusu kişiler, kurumlar ya da anahtar kelimeler üzerinden yayınlanmış olan içerikler anlık olarak tespit edilebilir. Distile’nin alanında uzman ve deneyimli teknik ekibi söz konusu içeriklere anlık olarak müdahale eder ve gerekli gördüğü durumlarda bilişim hukuku uzmanlarını da devreye sokarak bu içeriklerin olabilecek en hızlı şekilde internet ortamından kaldırılmasını sağlar. Nitekim işletmeler ya da kişiler için doğması muhtemel krizler de henüz ortaya çıkmadan engellenmiş olur. 

Distile İçerik Kaldırma Hizmetinin Avantajları

Distile tarafından sunulan içerik kaldırma hizmetinin en temel avantajı, markaların hem tüketiciler hem de iş ortaklarının gözündeki itibarının korunmasıdır. Öne çıkan diğer avantajlar ise şu şekilde listelenebilir: 

  • İnternet üzerinde yaratılan pozitif imaj ile tüketici güveni sağlanmış olur, bu da müşteri memnuniyetinin ve sadakatinin artmasına katkı sağlar,
  • Sıfır olumsuz içerik, sizi rekabet koşullarında bir adım öne taşır,
  • Arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek için daha iyi bir SEO performansı gösterilebilir,
  • Yeni iş ortaklıkları kurmak mümkün hale gelir,
  • Satışlar ve dolayısıyla gelirler iyileşir.

Elbette içerik kaldırma hizmetinin olumsuz etkilerine dair yapılan bu listeyi daha da detaylandırmak mümkün. Fakat konu hakkında birinci ağızdan bilgi almak da son derece önemli. Eğer siz de içerik kaldırma hizmetinden faydalanarak marka ve kişisel itibarınızı korumak isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçerek bir yüz yüze görüşme planlayabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir