Distle İle Youtube Video Kaldırma Ve Silme İşlemi

Distle İle Youtube Video Kaldırma Ve Silme İşlemi

Distle İle Youtube Video Kaldırma Ve Silme İşlemi

Youtube de diğer sosyal hesaplar gibi paylaşımlara açık hale gelmiştir. Onlarca kişi kendine özgü videoları yâda başkalarına ait videoları yükleyebiliyorlar. Küçüklerin bile onlarca videoları olabiliyor. Bu site sayesinde hiç tanımayan birisi bile paylaşımlar sayesin de size ulaşabiliyor. Bu uygulamanın iyi olduğu kadar kötü yanları da var.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İstediğiniz paylaşımlarla karşılaştığınız gibi maalesef istemediğiniz paylaşımlarla da karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Bu konu size özel de olabilir, olmayabilir de fark etmez. Gördüğünüz durumdan rahatsız iseniz tabii ki de çaresi yok değil içiniz rahat olsun. Nasıl derseniz Youtube video silme ile ilgili tüm bilgileri şimdi sizler le paylaşacağım.

Video Kaldırma Nasıl Oluyor

Distle İle Youtube Video Kaldırma Ve Silme İşlemi Görmek istemediğiniz bir video ile karşı karşıyaysanız Youtube video kaldırma araştırmasına geldiyseniz doğru sitedesiniz. Bu uygulama ile Youtube deki istemediğiniz bir video tamamen silinecektir. Sizin veya yakınınızın itibarı ile oynanması günümüz de çok kolay bir durum almıştır. Dertlerin yanı sıra çareleri de mümkün olması içimizi biraz da olsa rahatlatıyor.

Kendi bir yüklemiş olduğunuz videoyu silmek istiyorsanız bilgisayarınızın dan Youtube yöneticisine öncelikle girin. Kaldırmak istediğiniz videonun yanında ki onay kutucuğuna tıklayın. Bunu yaptıktan sonra videonun üst kısmında işlemlerden sili tıklayarak kaldırabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra o videoyu arama yapanlar hiçbir şekilde ulaşamayacaklardır.

Video Silme ile Kaldır Arasına Ne Gibi Fark Var

Evet, videonuzun veya istemediğiniz bir şeyi Distle sayesinde ortadan kaldırabiliyorsunuz. Önceden elimiz de böyle bir imkânımız yoktu ama şimdi anında Distle ile Youtube video kaldırma uygulaması var. Anında kimselerin görmeden kaldırmanız mümkün. Konu başlığımız da yazdığımız gibi kişilerin de kendilerine sorduğu genel soru video silme ile kaldır arasın da ne gibi fark vardır.

Silme nasıl oluyor derseniz, videoyu sildiğiniz de veri tabanından tamamen yok olur. Arayan kişiler sizlerin içinde olduğu video ya da vs şeyleri bulamazlar. Fakat video kaldırma ise veri tabanın da yok olmaz ama internette de gözükmez. Farkı silmede veri tabanından da silinmesi kaldırmada ise veri tabanında kalmasıdır. Bu gibi sorunlarla ilgilenmek istemezseniz işinde uzman olan ekibimiz ile distile ailesi olarak bize müracaat edebilirisiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir