Erişim Engelleme Kararı Çıkarttırmak

Erişim Engelleme Kararı Çıkarttırmak

 

Ülkemizde internet kullanıcılarını ve toplumu korumaya yönelik, kimi suç durumlarında internet sitelerine uygulanan yaygın cezalardan biri de ilgili internet sitesine erişim engeli koymak olarak bilinir. Bilişim suçlarına bulaşmış, özel hayatı ihlal eden, gizli görüntüleri yayınlayan veya dolandırıcılık, şantaj amaçlı faaliyetlerde bulunan ve daha pek çok zararlı içerik barındıran internet sitelerine tedbir amaçlı olarak erişim yasağı kararı verdirmek mümkündür. Bu durumda zararlı içeriklere sahip internet sitelerine ülkemizden erişim sağlanmasının önüne geçilebilir. İnternet sitesine erişim kararı çıkarttırmak o internet sitesinin kapatılması anlamına gelmemektedir. Erişim engeli verilen sitelerin ülkemizdeki kullanıcılar tarafından ulaşıma kapanması sağlanmaktadır. 5651 sayılı yasa ile hakkında şikâyet bulunan internet siteleri için erişime engelleme ve diğer cezalar uygulanmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Erişim Engelleme Kararı Çıkarttırmakİnternet sitelerini engelleme dışında gerektiğinde kapatma cezaları da uygulanabilir.  Bunun yapılması için o internet sitesinin kanunlara aykırı yayın veya içerikler yayınladığı net olarak tespit edilmelidir. İnternet ortamında hakkınızda üretilen olumsuz içeriklerle mücadele etmek için hukuki yollara başvurmanız gerekir. Distile Danışmanlık olarak bizler, internet ortamında size maddi veya manevi zarar doğuracak içeriklerle mücadele ediyoruz. İlgili internet sitesini erişime kapatma dışında hakkınızda üretilen olumsuz içerikleri takip ediyor, onların kalıcı olarak arşivlerden silinmesini sağlıyoruz. Bilindiği gibi internette erişim yasağı koymak olumsuz içeriklerle mücadele anlamında yeterli bir tedbir olmamaktadır. Olumsuz içerikler çeşitli yollarla hala ulaşıma açık olabilmekte ve farklı mecralarda tekrar ortaya çıkabilmektedir. Bunun için online itibar çalışmaları yapılmalı ve içerikler bulunduğu tüm ortamlardan kaldırılmalıdır. Yaptığımız çalışmalara arama motorlarından içerik silme ve internet sitelerini aramalardan kaldırma da dâhildir.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir