Erişime Engellenen Siteleri Google’dan Kaldırma

Erişime Engellenen Siteleri Google’dan Kaldırma

 

Her şirket, firma, marka, kurum veya şahsın internet üzerindeki aramalarda isteye bağlı veya tercihlerin dışında görünme durumu günümüz teknolojisinin önemli konularından biri haline gelmiştir. Birçok kurum ve markanın internet üzerinde etkili bir şekilde görünmesi ve aramalarda bu marka veya kurum ile ilgili olumlu sonuçlara ulaşılması başarıları bakımından oldukça önemlidir. Şahıslar söz konusu olduğundaysa aramalar sonucu ortaya çıkan bilgilerin kişilik haklarını, özel hayatı ihlal etmemesi ve maddi açıdan kişileri mağdur etmemesi çok önemli bir konudur.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Erişime Engellenen Siteleri Google’dan KaldırmaDünyanın önde gelen Google arama motoru, arama sonuçlarındaki bilgilerin kontrolü söz konusu olduğunda ilk ele almamız gereken platformlardan biridir. Google’da hakkımda çıkan bilgileri silmek istiyorum, diyen pek çok kullanıcı, yukarıda bahsettiğimiz arama sonuçlarını düzenleme konusunda uzman bir desteğe ihtiyaç duymaktadır. Peki, istemediğimiz bilgilerin, haberlerin, görüntülerin ve resimlerin aramalardan silinmesi için ne yapmak gerekiyor?

İnternet Sitelerini Engelletme

Zararlı bir içerik söz konusu olduğunda ve bu içeriklerin yasalara aykırı olma ihtimali karşısında internet siteleri erişime kapatılabilir. İlgili kurum ve yasaların internet kullanıcılarını mağduriyetten korumak için aldığı bu önlem için her zaman hukuki bir kararın verilmesi beklenmeyebilir. Site engelletme çoğu şahıs, kurum, firma veya şirketin olumsuz içeriklerle mücadele edilmesi için oldukça yararlı bir yöntemdir. Verilen bazı site engelleme kararlarıysa hukuki süreçler tamamlandıktan sonra alınan bir karardır. Sizi mağdur eden, zararlı siteleri internette engelletme her durumda yeterli bir çözüm olmayabilir. Bunun için farklı girişimlerde bulunmak yararlı olacaktır.

Engellenen Siteyi Google’dan Kaldırma

Engellenen internet sitelerine rağmen kullanıcılar farklı yollarla bu bilgilere ulaşıyorsa, engellenen içerikler farklı adreslerden yeniden servis ediliyorsa veya tek başına site engelletme size yeterli gelmiyorsa deneyimli ekibimizden destek hizmeti alabilirsiniz. Google’dan engellenen siteleri silme konusunda deneyimli kurumumuz, siz değerli takipçilerimizin internet ortamında zarar görmemesi için teknik ve hukuki çalışmaları devreye sokacaktır. İnternette başarılı bir şekilde var olmak için Distile Danışmanlık destek hizmetlerini internet sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir