Eski bir haber engelletme

Eski bir haber engelletme

Eski bir haber engelletme

Hızlı bir iletişim kanalı olması interneti popüler hale getiren en önemli nedenlerden biridir. Ekonomide, politikada, gündelik yaşamda ve eğlence dünyasında meydana gelen en küçük olay bile internet dünyasında hızla yayılabilir. İnternet kullanıcıları artık haber içeriklerine ulaşmada internete önemli bir zaman ayırmaktadır. Binlerce haber sitesi, diğer medya araçlarından çok daha hızlı bir şekilde haberleri alır ve yayınlamaya başlar. İnternet haberciliğinin diğer bir yanıysa, eski haberlere arama motorları kullanılarak kolayca ulaşılabilmesidir. Artık bir önemi kalmayan ancak varlığı ile bize maddi – manevi kayıp yaşatan bu tür arşiv haberlerine karşı ne yapacağımızı bilmemiz oldukça önemlidir. Eski haberleri engelletme, silme ve arama motorlarından kaldırmak için profesyonel danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle sizleri eski – arşiv haberleri sildirme konusunda bir parça aydınlatmak istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Eski bir haber engelletmeEski haberler, bize zarar veren birçok olumsuz içerikte olduğu gibi, birer kişilik hakkı ihlali olarak ele alınabilir. İnternet ortamını düzenleme yasaları bu konuda biz kullanıcıların yanındadır. Mahkeme kararları, erişim engelleri ve internet sitelerine uygulanacak yaptırımlar, bizi bu tür içeriklerden korumak için gereklidir. Buna rağmen, internet kullanıcıları özgür haber alma kapsamında değerlendirilen içeriklerden dolayı itibar kaybı yaşayabilmektedir. Kişisel bilgileri veya müstehcen görüntüleri içeren içeriklerin kaldırılması daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilirken, bazı haberlerin internetten kaldırılması zorlu bir süreç haline gelebilir. Karalamalar, montajlar, yalanlamalar, iftiralar ve daha birçok haber içeriğini engellemede zorluk yaşıyorsanız, “Distilasyon” adını verdiğimiz size özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Danışmanlık kuruluşumuz, 2010 yılından bu yana profesyonel Distilasyon hizmetleri vermektedir. Konusunda uzman bir teknik kadroya sahip olan Distile Danışmanlık çalışmalarıyla, internetten eski haberleri engelletme, silme ve kaldırma fırsatını bulabilirsiniz. Hukuki girişimler ve teknolojik çalışmalarla haberlerinizin izini internette takip eden Distile ekibi, bu haberlerin yer aldığı siteleri tespit eder ve arama motorlarındaki bağlantılarını ortadan kaldırılır. Gerekli görüldüğünde haberi barındıran internet sitelerini kapama işlemleri yerine getirilir.

Eski haberlerin internetten kaldırılması

Eski haberlerin arama motorlarından kaldırılması

İnternet sitelerinden haber engelletme

Sosyal medya haber engelleme

Haber sitelerini engelleme

Olumlu haber yaptırma çalışmaları

Yalan haberleri internette engelleme

Montaj haberleri internette engelletme

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir