Eski Eşim İle İlgili Haberleri Netten Nasıl Silebilirim

Eski Eşim İle İlgili Haberleri Netten Nasıl Silebilirim

Eski Eşim İle İlgili Haberleri Netten Nasıl Silebilirim?

Bazı çiftler vardır her anlarını ve en güzel zamanlarını internetten paylaşmak isterler.  Ancak bazen bu durum kendi isteklerin dışında haberler şeklinde medya soysal medya ve internet haber sitelerinde ortaya çıkabilmektedir. Bu çıkan haberleri görürüz fakat belirli bir zaman içinde kaybolur unutulur diye düşünürüz. Lakin durum öyle zannedildiği gibi kaybolup gidecek şekilde hazırlanmamaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Eski Eşim İle İlgili Haberleri Netten Nasıl SilebilirimHaber eskise de haber arşivleri arasında yerini müdahale edilmediği sürece korumaktadır. En ufak bir arama da ve benzer bir haber sorgulama aradan yıllar geçse bile karşınıza çıkabilmektedir. Hele birde haber olan kişi sizin eski eşiniz ise bu sefer eski eşimi haberden nasıl silerim diye düşünürsünüz.

Eski Haberleri Arşivden Silme

Bu haberi silme nedeniniz artık eski eşinizi netten bile görmek istememek olabilir, çocuğunuzun büyüyüp o haberi okumasını istemiyor olabilirsiniz, zamanında çıkan o haberleri etrafınızda başkasının görmesini istemiyor olabilirisiniz. Tüm bu nedenler sizi eski eş haberini kaldırma nedeninde haklı çıkartan sebeplerdendir.

Sebep ne olursa olsun internet de çıkan içerik sizi şahsi olarak rahatsız ediyor ise bilişim hukuku adı altında yer alan yasal kanun ilkelerinde o haberi netten kaldırma hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu süreç ve işlemler bazı takip ve teknik bilgi gerektirdiğinden bu işi uzmanlarına vererek yapmanız daha doğru ve yerinde bir karar olacaktır.

Distile İle Netten Haber Silme

İnternetten haber kaldırma, haber silme, fotoğraf kaldırma, video silme, şirketlerin telif haklarını koruma, internetten sahte yetkili servis hizmetleri sağlayanları durdurma gibi birçok bilişim haksızlıklarında yıllardır hizmet vermekte olan distile işinde uzman olan bir ekip ile çalışmaktadır. Bu nedenle distile ile netten haber silme işlemleri daha hızlı ve yasal yollardan sorunsuz çözülmektedir.

Distile ailesi ekip olarak yeteri bilginin fazlası var olan, teknik bilgi ve ekipmanları bulunan, karşılaştığı olası bir prüz de soruna bilinçli yaklaşabilen bir tecrübe ve deneyime sahiptir. Ayrıca haber sitesinde 1 haber çıksa da o haberin birçok yere yayılma durumlarında tüm o sitelerle ilgilenip o sitelerden de haberleri kaldırma, silme işlemlerini gerçekleştirerek çözüm sağlayan distile ekibidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir