Eski foto silme ve sildirme

Eski foto silme ve sildirme

Eski foto silme ve sildirme

Başta sosyal medya araçlarında olmak üzere, internete yüklediğimiz bazı fotoğrafları zaman içinde kaldırmaya karar verebiliriz. İtibarımıza zarar verecek fotoğrafların farklı mecralarda ortaya çıkması veya arama motorlarında hala görüntüleniyor olması karşısında eksi fotoğrafların internetten silinmesi için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Çoğu internet kullanıcısı internetten eski resim silme ve sildirme konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığı için gereksiz yere mağduriyet yaşamaya devam etmektedir. Bazı resimler telif hakkınızı ihlal ediyor olabilir, bu durumda maddi kayıplar yaşanabilir. Bazı resimler ise kişilerin manevi zarara uğramasına neden olabilir. Aklımızdan çıkarmamamız gereken konuysa, sosyal yaşamda olduğu gibi siber dünyada da kişilik haklarımızı koruyacak kuralların bulunduğudur.

Kişilerin olduğu gibi, birçok marka ve şirkete ait eksi resim ve fotoğraflar internette kullanılıyor ve görüntüleniyor olabilir. Kurumsal itibara gölge düşürecek eski fotoların internetten kaldırılması konusunda birçok marka ve şirketin uzman danışmanlığa ihtiyacı doğabilir. Böylesi ihtiyaçlara cevap niteliğinde olan “distilasyon” kavramı son yıllarda internet dünyasında ilgi çeken konulardan biri haline geldi. İnternet dünyasında kendine önemli bir yer bulan “distilasyon” kavramı, kısaca size ait veya size zarar veren içeriklerin kalıcı olarak kaldırılması çalışmalarıdır.

 

 

 

 

Eski foto silme ve sildirmeDeneyimli ekibimiz sizin için kritik bir konu olan internetten eksi foto silme konusunda kişiye özel çalışmalar yapmaktadır. Güncel internet kurallarını takip eden ve uluslar arası düzeyde girişimlerde bulunan ekibimizle internetten foto sildirme işlemlerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz. Distile işlemleri yalnızca fotoğraflarla sınırlı değildir. İnternetten kaldırılması gerektiğini düşündüğünüz tüm içerikler için çok boyutlu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Eski içerikleri ve güncel içerikleri internetten sildirme çalışmalarıyla itibarınıza gölge düşüren girişimleri bertaraf edebilirsiniz.

  • Distile Danışmanlık olumsuz içerikleri kaldırır, talepleriniz doğrultusunda yerine olumlu içerikler koyar.
  • Binlerce haber sitesiyle işbirliği yapan Distile Danışmanlık, hakkınızdaki olumsuz haberleri internetten kaldırma işlemlerini yerine getirir.
  • Çalıntı veya eksi fotoları internetten kaldırmak için Distile hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Sosyal medya danışmanlığı çalışmalarımız sayesinde sahte hesapları internetten sildirme şansı bulabilirsiniz.
  • İnternetten video sildirme ve müzik sildirme çalışmalarıyla itibarınızı koruyabilir, telif hakları ihlalleriyle mücadele edebilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir