Eski fotoğrafı internetten silme

Eski fotoğrafı internetten silme

Eski fotoğrafı internetten silme

İnternetin kolay kullanımı ve bize sunduğu sosyal platformlar sayesinde, istediğimiz paylaşımları özgürce yapmak ve sevdiklerimize hızlı bir şekilde ulaştırmak çok kolay bir hale geldi. Sosyal medya araçlarını kullanarak günün her anında kişisel veya kurumsa paylaşımlar yapabiliyor, içeriklerimizi kolayca insanların beğenisine sunabiliyoruz. Elbette bu durum ileride istemediğimiz sonuçların doğmasına neden olabiliyor.  İnternette bilgilerin kolay kolay silinmediğini, bazı paylaşımların zaman içinde karşımıza farklı şekillerde çıkabildiğini biliyoruz. Geçen zamanla birlikte bizim için önemi kalmayan ve hatta itibarımıza gölge düşürebilecek bu paylaşımların başında fotoğraflar ve resimler geliyor. Birçok internet kullanıcısının sorunu haline gelen internetten eski resim ve eski fotoğraf silme konusunda merak edilenleri sizinle paylaşmak ve ayrıcalıklı hizmetler dünyamızla sizi tanıştırmak istiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette yer alan resimlerinizi çeşitli sebeplerden dolayı kaldırma hakkınızın olduğunuzu bilmelisiniz. Eski resimlerin, özel hayatı ifşa eden fotoğrafların veya şantaj içeren içeriklerin internetten kaldırılması konusunda internet yasaları yanınızda olacaktır. İnternet sitelerinden yayınlanan fotoğrafların kaldırılması için düzenlenen özel hayatın korunması kanunu uyarınca hukuki başvuruda bulunabilir, resmi yayınlayan platformlar karşısında hakkınızı savunabilirsiniz. Kaldırılma konusu olan fotoğraflar kişilik haklarınızı ihlal ediyorsa ve kanunlara aykırıysa, mahkeme süreci söz konusu olmaksızın karar verilir ve içerik internet sitesinden kaldırılır. Eğer başvuruda bulunduğunuz fotoğraf ve içerikler çeşitli sebeplerle internet sitelerinden kaldırılamıyor veya tekrar servis ediliyorsa, konusunda uzman bir danışmanlık şirketinden yardım alabilirsiniz.

 

 

Eski fotoğrafı internetten silmeİnternetten silinmesini istediğiniz resim veya fotoğrafları sizin için takip edecek; gerektiğinde yasal ve teknik süreçleri devreye sokacak olan Distile Danışmanlık hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz. Ekibimiz, 2010 yılından bu yana internetten fotoğraf kaldırma ve silme işlemlerini internet kullanıcıları adına yerine getirmektedir. Daha güvenli ve temiz internet ilkesiyle yola çıkan ekibimiz, günümüze kadar binlerce içeriği yerli ve yabancı sitelerden kaldırma projesini yerine getirmiştir. Kaldırılmasını istediğiniz eski fotoğraf veya resimleri internetten ve arama motorlarından temizleme işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Eski resimleri internet sitelerinden silme

Eski fotoğrafları haber sitelerinden silme

Şantaj resimleri internetten kaldırma

Montajlı fotoğrafları internetten kaldırma

Arama sonuçlarından eski fotoğrafları silme

Çalınmış fotoğrafları internetten kaldırma

Magazin resimlerini internetten silme

Arşiv resimleri internetten kaldırma

Sosyal medyadan fotoğraf kaldırma

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir