Eski Haberimi Netten Nasıl Silerim

Eski Haberimi Netten Nasıl Silerim

Eski Haberimi Netten Nasıl Silerim

Daha önceden çıkan haber belki sizin hayatınızda olumsuz bir etki oluşturmadığı için umursamadınız. Ancak ilerleyen zaman içinde çok eskiden ola ve tekrar gündeme çıkan haberin karşınıza çıkması ve sizi her seferinde daha çok rahatsız etmesi sonucunda çözüm yolu aramaya başlarsınız. İşte bu durumda çok öncelerden hakkınızda çıkan bir haberi kaldırmak ve hatta internet ortamından tamamen silmek istiyorsanız eski haberimi netten nasıl silerim diye düşünmeye başlarsınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Hakkınızda önceden çıkan bir haberin arama motorlarında karşınıza çıkması, yeniden gündemde olması, sizin özel hayatınızı etkilemesi, sizi olumsuz olarak etkilemesi gibi durumlarda yasal hakkınız olarak bu haberi haber sitelerinden kaldırtabilirisiniz ve ya sildirtebilirsiniz. Tabi bu işlem bir tıklama kadar basit değil ama imkansız da değildir.

Eski Haberimi Netten Nasıl SilerimHaber Sitesinden Haber Sildirme

Haberlerin yayınlandığı gazete haber sitelerinin haricinde blog sayfalarında yer alabilmektedir. Bazı haberler adeta bir ağaç kökü zincirleme yayılıp gitmektedir. Tabi bu durum haber kaldırma ve sildirme işlemlerini daha çok uzatmaktadır. Ancak sarf edilen emeğin karşılığın başarıya ulaşılmaktadır.

Tabi tüm bu işlem ve aşamaları bilinçsizce yapmak yerine işin uzmanı olan ve bu gibi davalarda da önce birçok çözüme ulaşmış olan distile ile çalışmak daha doğru bir karar olacaktır. Distile ailesinde yer alan ve görev yapan tüm ekip işinde uzman ve gerekenden fazla teknik bilgiye sahiptir. Bu gibi durumlarla sürekli karşılaşmaları ve aldıkları tüm problemleri sonuca ulaştırmaları hızlı çözüme gitmelerinin nedenidir.

Distile İle Eski Haberlerinizden Kurtulun

İşinde uzman olan ve yıllardır on binlerce istenmeyen içerikli haberi kaldırma hizmeti yapan distile gereken teknolojik cihazlara ve gerekli teknik bilgilere sahip olan bilinçli hizmet sağlayıcılardır. İşlerinde uzman olmalarının nedeni ise yıllardır internet ile ilgili olan şahsi saldırı ve haksızlıklarla sanal medyada yaşanan sorunları çözemeye odaklı çözümleri sürekli uygulamakta olmalarıdır.

Yaptıkları tüm müdahale ve savunmaları yasal kurallar çerçevesinde kanuni haklarla yapıldığı için karşı tarafa itiraz ve ya red hakkı tanınmamaktadır. Haberinizin en kısa sürede internetten ve aramalardan kaldırılmasını istiyorsanız en doğru adım distile ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir