Eski haberleri adım arandığında internette çıkıyor

Eski haberleri adım arandığında internette çıkıyor

Eski haberleri adım arandığında internette çıkıyor!

Farklı haber platformlarına saniyeler içinde ulaşma kolaylığının olması nedeniyle, haberleri takip etmekte daha fazla tercih edilmeye başlanan internet ortamında, olumsuz haberlerin kaldırılması önemli bir konu haline geldi. İnterneti kullanan şahıslar, şirket veya markalar, aynı zamanda internetin konusu haline gelebilirler. Çeşitli içerik ve haberlere konu olan kişi veya kurumların “adımı haberlerden nasıl silerim” sorularıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bu nedenle, internetten haber kaldırma veya isim geçen haberleri silme konusunu ele almak istiyoruz. Özellikle, artık güncelliğini yitirse bile, kişi ve kuruluşların itibarını lekeleyen eski haberlerin aramalar sonucu ortaya çıkması konusunu inceleyeceğiz. Arama sonuçlarından eski haberleri kaldırma birçok kullanıcının sorunu haline gelebiliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Eski ve güncel haberlerin saniyeler içinde birçok internet platformunda görülebilmesi, haberlerin internetten kaldırılması çalışmalarını zorlaştıran bir durum. Bu nedenle, teknik ve yasal yollardan haber kaldırma konusunda ne yaptığımızı bilmemiz çok önemli. İtibarımızı şansa bırakmamak için, hakkımızda üretilen haberlerle mücadele etmede doğru stratejileri tercih etmemiz gerekiyor. Yasalar bize, hakkımızda üretilen karalayıcı haberleri kaldırma konusunda pek çok hak tanıyor. Ancak, hızlı ve dinamik bir ortam olan internette, genellikle tek bir internet sitesi ile mücadele edebilmek yetmiyor. Farklı internet sitelerinden ve kullanıcı hesaplarından yayınlanan içerikleri internetten temizlemek için profesyonel bir destek almamız gerekiyor.

 

 

Eski haberleri adım arandığında internette çıkıyorNegatif haberlerin internet sitelerinden silinmesinin yanında, o haberleri arama sonuçlarından da kaldırmamız gerekiyor. Arama motorları belirli şartlar yerine getirildiğinde bazı içerikleri temizleyebiliyor. Fakat bu tür içerikler genellikle kimlik bilgilerimizi veya hesap numaramız gibi mali bilgilerimizi kapsıyor. Bu nedenle, güncel ve eski haberleri arama motorlarından silmek için uzman bir destek gerekiyor. Distile Danışmanlık olarak bizler, 2010 yılında başlattığımız çalışmalarla, internetten haber başta olmak üzere, birçok içeriğin kaldırılmasında teknik ve yasal hizmetler sunuyoruz. Sizin adınıza interneti sürekli olarak izliyor ve olumsuz haberlere anında müdahale ediyoruz. Yalnızca haber değil, birçok içeriğin internetten kaldırılması konusunda verdiğimiz hizmetlerden siz de yararlanabilir, itibarınızı koruyabilirsiniz.

  • Arama motorlarından isim geçen haberleri kaldırma
  • İnternet sitelerinden isim geçen haberleri kaldırma
  • Eski haberleri internetten silme
  • Arama motorlarından arşiv haber silme
  • İnternetten görsel kaldırma
  • Haber videolarını internetten temizleme
  • Yazılı haberleri aramalardan kaldırma

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir