Eski Haberlerinizi Google’dan Kaldırtmanın Püf Noktası

Eski Haberlerinizi Google’dan Kaldırtmanın Püf Noktası

Eski Haberlerinizi Google’dan Kaldırtmanın Püf Noktası

İnternet dünyası haberler konusunda oldukça zorlu bir ortamdır. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin her haber hala tazedir ve aramalar sonucu birden bire karşımıza çıkabilir. Hakkımızda üretilmiş yalan dolu, özel hayatın gizliliği ilkesine aykırı olan veya artık geçerliliği kalmamış pek çok haber daha sonra tekrar başımızı ağrıtabilir. İnternette paylaşım yapmanın ve gerçekleri çarpıtmanın bir sınırı yoktur. İnterneti takip eden kullanıcılar aynı zamanda internetin konularını belirleyen insanlardır. Haber siteleri, Bloglar, sosyal medya araçları ve yorumlar verilerin daima aktif olduğu ve kişisel görüşlerin hakim olduğu bir alandır. Bundan dolayı sanal alemde bıraktığımız izlere ve geçmişte kaldığını düşündüğümüz haberlere ayrı bir önem vermemiz gerekiyor. Özellikle arama motorlarında çıkan içeriklere özenle eğilmeli ve Google’dan haber kaldırtma gibi sorunlarımıza kısa sürede çare üretmeliyiz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Eski Haberlerinizi Google’dan Kaldırtmanın Püf NoktasıGoogle gibi profesyonel arama motorları, URL adreslerindeki haber içeriklerini saniyeler içerisinde sıralayabilen araçlardır. Kendi özel yazılımlarına ve istatistiklere dayalı sonuçlar üreten bu araçlarda hakkımızda üretilmiş kötü haberler ve görüntüler kolaylıkla görüntülenmektedir. Arama motorlarında ve internet ortamında itibarımızı tesadüflere bırakamayız. Bunun için her iki alanı da kapsayacak çözümler üretmemiz gerekir. Peki, ne yapabiliriz. İnternetten haber silmenin bir püf noktası var mı? Günümüzün önde gelen bu sorusuna yanıt verecek önemli kuruluşlardan biri de Distile Danışmanlıktır. Sanal dünyanda yer alan mağdurların ihtiyaçlarını çok önceden gören ve 2010 yılından bu yana olumsuz içeriklerle etkin bir mücadele başlatan Distile Danışmanlık ile haberleri aramalardan silme ve o haberleri internet arşivlerinden temizleme hizmetleri temin edebilirsiniz.

Google’dan haberlerin kaldırılması için hem Google platformunu hem de haberleri yayınlayan siteleri hedef alacak hukuki ve teknik çözümler üretilmelidir. Distile Danışmanlık, sizinle bir gizlilik anlaşmasına dayalı olarak bu tür çalışmaları başlatacak olan profesyonel bir kadrodan meydana gelmektedir. Distile’nin farklarından biri de internet dünyasında yer alan binlerce haber sitesiyle işbirliği halinde olmasıdır. Böylece size zarar verecek haberler tüm haber sitelerinden kısa sürede temizlenir. İtibarınıza zarar verecek yorum, haber ve görüntüleri internetten silmek için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sorularınız İçin:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir