Eski Nişanlım ile Fotoğraflarımı İnternetten Kaldıramıyorum

Eski Nişanlım ile Fotoğraflarımı İnternetten Kaldıramıyorum

İnternette eski nişanlınızla birlikte göründüğünüz fotoğrafların kaynağı siz ya da eski nişanlınızdır. Eğer bu fotoğrafların kaynağı siz iseniz öncelikle Twitter, Facebook ve Instagram gibi eski nişanlınızla birlikte fotoğraflarınızın bolca yüklenmiş olduğu sitelerdeki fotoğrafları silerek işe başlayın. Bu ilişkiyi her ne kadar geride bırakmış olsanız da eski nişanlınızın hayatını yeni birsiyle devam etme ihtimali ve onunla olan eski anılarınıza bakılması rahatsız edecekse eski nişanlınızı ve arkadaşlarını Twitter, Facebook ve İnstagram’dan engelleyin. Snapchat kullanıcısı iseniz oradan da engellemeniz gerekecektir. Eğer fotoğraflar sizin dışınızda birileri tarafından internette paylaşıldığından dolayı eski nişanlım ile fotoğraflarımı internetten kaldıramıyorum ne yapmalıyım diyorsanız aşağıdaki açıklamaları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Eski Nişanlım ile Fotoğraflarımı İnternetten KaldıramıyorumAndroid Telefonumdan Google+ ve Facebook Fotoğraflarımı Nasıl Silebilirim

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Android işletim sistemli birçok akıllı telefonda sosyal ağ hesaplarını senkronize ettikten sonra eklediğiniz fotoğraflar galeriden silinememektedir. Bunun için senkronizasyonu kapatmanız ve senkronize edilmiş fotoğrafları kaynağından silmeniz gerekir. Örneğin Facebook ile galeri senkronizasyonu yaptı iseniz bu işlemi gerçekleştirdiğiniz cihazınızdan Facebook’a gidip fotoğrafları silmeniz gerekir. Senkronizasyon işlemini Google+ ile yaptı iseniz Google+’a gidip oradan fotoğrafları silmeniz gerekir. Aksi takdirde telefonunuzdaki galeriye girdiğinizde bu fotoğrafları ‘silinemeyen fotoğraflar’ olarak görünür. Eğer senkronizasyon açık ise Google’da paylaşım ayarları herkese müsait ise kamera ile çekilen her şey Google hesabında yedeklendikten sonra herkesin ulaşabileceği bir hal alır. Eski nişanlı ile fotoğraflarınızı galeriden kaldırmak istiyorsanız android telefonunuzun Google+, Facebook gibi hesaplarla olan galeri senkronizasyonunu kapatmanız gerekir. Senkronizasyonu kapattıktan sonra senkronize ettiğiniz yerlere gidip ilgili fotoğrafları silmelisiniz.

Google Kaldırmazsa Ne Yapmalıyım

Google’ın arama sonuçlarında karşılaştığınız eski nişanlınız ile fotoğrafların çoğu Google’a ait olmayan web sitelerinden geliyor olabilir. O nedenle Google bu fotoğrafları kaldıramaz. Google görseli arama sonuçlarından silse bile görsel ilgili sitede yer almaya devam edeceğinden diğer arama motorları tarafından bulunabilir. URL’ye doğrudan giden diğer kullanıcılar da söz konusu fotoğrafa ulaşabilirler. Bu fotoğrafı sadece fotoğrafın yüklendiği web sitesinin yöneticisi tamamen kaldırabilir. Bu konuda sitenin web yöneticisi ile iletişime geçmek en doğru çözümdür.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir