Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirim

Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirim

Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirim?

Evlilik için atılan adımlar he zaman keyifli ve mutlulukla dolu anları yaşayarak geçmektedir. Mutlu geçen zamanları da ölümsüzleştirmek için her zaman resim çekerek ölümsüzleştirmek hatta mutluluğumuzu başkalarında görmesi için sosyal medya araçlarında paylaşımları sonrasını düşünmeden yaparız. Zaman geçer ve bir zamanlar çok sevilen nişanlı artık eski nişanlı olarak anılmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bu gibi durumlarda eski nişanlıya ait olan tüm eşyaları ve hatıraları kaldırmak ve yok etmek isteriz. Özellikle sosyal medya gibi ortak paylaşım yapılan sosyal medya platformlarında yaptıran eski nişanlı resimlerini kaldırmak için uğraşırız. Kendi sayfanızda yapılan paylaşımları kolaylıkla kaldırabilirsiniz ama başkasının sayfasında yapılan resimleri kaldırmak daha zor olan bir durumdur.

Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl KaldırabilirimBaşkasının Sayfasında Olan Eski Nişanlı Resimlerini Kaldırma

En güzel ve en mutlu anlarda nişanlınız ile çekilen resimleriniz o esnada büyük bir keyif ve heves ile sosyal medyada paylaşılmaktadır. Ancak nişanlılar arasında yaşanan tatsız tartışma sonrasında nişanlılık durumları bozulduğunda yağılan tüm paylaşımları ve eski resmileri kaldırmak ve yok etmek istenmektedir. Fakat yapılan paylaşım başkasına ait olan bir sayfada ya da internet sitesinde yer alıyor ise bunu yapmak mümkün olmamaktadır.

Yinede başka sayfada yer alan eski nişanlı resimlerini internetten kaldırmak istiyorsanız bu isteğinizi güzellikle sayfa ya da site sahibi ile görüşerek yapabilirsiniz. Site ve ya sayfa sahipleri sizlerin bu isteğini kabul etmediği takdirde bu isteğinizi yasal kurallar çerçevesinde bilişim sorunları adı altında internet problemlerini çözen distile ile yapabilirisiniz.

Distile İle İnternet Sorunlarını Çözmek

Uzun yıllardır internet üzerinde sorun yaşayan birçok kişinin bilişim sorunlarını çözen distile ekibi baktığı tüm sorunları olumlu sonuçlara ve çözümlere ulaştırmıştır. Bu nedenle distile ile internet sorunlarını çözmek hızlı sonuca ulaşmanın doğru adresidir. Distile ailesi içinde görev yapanlar işinde uzman olan ve gereğinden fazla teknik bilgiye sahip olan çalışanlardır.

Distile ile iletişime geçerek internet üzerinde yasarın uygun görmediği tüm içerik, resim haber ve videoları kaldırtabilirsiniz. Yapılan tüm işlemler kanuni haklar çerçevesinde izlenen bir yol izlenerek çözülmektedir. Distile ile güvenilir ve hızlı hizmet almanız sadece biri telefon kadar uzağınızdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir