Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirim

Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirim

Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirim?

Evliliğe adım atarken izlenilen yollardan biri olan nişanlılık döneminde en güzel anları ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekmek normaldir. Ancak nişan atılması ve bozulması durumunda o çekilen resimler dokunabileceğimiz bir ortamda yani çıktısı alınmış ya da sadede kendimize ait olan dijital ortamda ise kolaylıkla imha edebiliriz. Fakat sadece burada değil de bir de sanal ortamda paylaşımda sunmuş isek bu durumda belki eski nişanlı ile çekilen resimleri kaldırmak biraz zor olabilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Eski Nişanlım İle Fotoğraflarımı İnternetten Nasıl Kaldırabilirimİstemediğinin bir resmi internet ortamından kaldırma durumu sadece kendi paylaşım sitenizden ya ada facebook, instagram sayfanızdan olmuş ise yine mümkündür. Fakat size ait olan ya da eski nişanlınıza ait olan resimlerin paylaşımları başka bir sitede ya da paylaşım sitesinde yer alıyor ise bunu yapmak pek kolay değildir. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için direkt olarak o paylaşımı yapan kişiden rica etmek en hızlı olan çözümdür.

Eski Resimleri Googleden Kaldırma

Size ait olan ve görüntülenmesini istemediğiniz resimler google arama motorunun görsel kısmında çıkıyor ise bu sizin ve ya başkasının size ait olan resmi bir internet ortamında ya da galerinde paylaşmış olmasından kaynaklanmaktadır. Yani akıllı telefonunuz facebook sayfasına ait olan galerisi ile senkronize ise internet paylaşım yapılıyor demektir.

Aynı şekilde google sitesine ait olan fotoğraf galerisi ile senkronize ise yine internet ortamında paylaşım sağlanıyor demektir. Bu sorunu çözmek kolaydır. Sadece senkronizasyonu kapatmak ve resimleri telefonunuzdan silmeniz yeterli olacaktır.

Distile İle İstemediğiniz Resimlere Hızlı Çözüm

Ancak eski nişanlı gibi sizin görmek istemeyeceğiniz resimler hala karşınıza çıkıyor ise bu resimleri paylaşan kaynak sadece sizin telefon değildir. Bu resimlerin paylaşımı başka kişilerin ya internet sitelerinde ya da sanala paylaşım ortamlarında yapılıyor demektir. Bu durumda bu sorunu çözmek için o paylaşımları yapan kişiye ulaşmayı sağlamak gerekmektedir.

Bilişim ortamında yapılan bazı işleler daha çok tecrübe ve teknik bilgi istemektedir. Bu şekilde hızlı çözüme ulaşmak mümkündür. Distile ekibi yıllardır bilişim dünyansa ait olan birçok sorunu hızı çözüme ulaştırmıştır. Sizde bu gibi sorunlarda distile ekibi ile iletişime geçmelisiniz. Bu sayede distile ile resim kaldırma farkı nasıl anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir