FACEBOOK GİBİ SOSYAL AĞLARDA İTİBARINIZI KORUMANIN YOLLARI

FACEBOOK GİBİ SOSYAL AĞLARDA İTİBARINIZI KORUMANIN YOLLARI

FACEBOOK GİBİ SOSYAL AĞLARDA İTİBARINIZI KORUMANIN YOLLARI

Markanızı, şahsınızı veya kurumunuzu internet ortamında itibarlı kılmak için sosyal medya araçlarını iyi bilmek; Twitter’da veya Facebook’ta şikayet yönetimi, raporlama, takip veya algı yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir.  İnternet oldukça zengin bir deniz gibidir ve hemen hemen her gün yüzbinlerce yeni kullanıcı bu ortamda aradığı bilgilere ulaşmak, içerikler arasında dolaşmak için internet ortamına girmektedir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde internet kullanıcıların en çok tercih ettiği platformlar haberleşmenin ve bilginin kaynağı olarak da kullanılan sosyal ağlardır. Arkadaşlarınızla ve iş çevrenizle bağlantı kurmanızı sağlayan sosyal ağlarda paylaşımlar ve mesajlar ile iletişim kurmak oldukça keyiflidir. Ancak zengin bir içeriğe sahip Facebook gibi sosyal ağlarda şahsınızla, markanızla veya kuruluşunuzla ilgili olumsuz içeriklerin yer alması mümkündür.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Facebook'ta şikayet yönetimi

Olumsuz içerikler haber, video veya yorum gibi farklı türlerde olabilir. Müşteri veya hedef kitleniz sizinle ilgili çıkabilecek olumsuz içeriklerden kolayca etkilenebilir. Olumsuz içerikler sizin sosyal ağlarda korumaya çalıştığınız itibarınıza zarar verebilir. Adınızın geçtiği eski veya yıpratıcı haberlerin kaldırılması, olumsuz videoların kaldırılması gibi çözümler için bir uzman desteği almanızda yarar olacaktır. Kullanıcıların vakitlerinin ortalama 5 saatini geçirdiği internet ve sosyal ağları takip etmek ciddi bir uzmanlık ve çaba istemektedir. Bunu sizin yerinize yapabilecek, aynı zamanda marka yönetimi ve algı yönetimi konusunda eğitim görmüş bir ekiple sosyal medyadaki itibarınızı koruma imkanınız vardır.

Sosyal medya takip ve raporlama hizmetleri sayesinde internetin en ücra köşesine kadar uzanmak, sizinle ilgili paylaşımları düzenli olarak öğrenmek ve marka stratejinizi ona göre düzenlemek artık sizin için çok daha kolay bir hal alacak. Bizler Distile Danışmanlık olarak 2010 yılından beri müşterilerimize online distile hizmeti sunuyoruz. İnternette algı yönetimi gerçekleştiren uzmanlarımız sayesinde itibarınızı korumayı görev edinerek her yıl portföyümüze yepyeni müşteriler ekliyoruz. Bu geniş ailenin bir parçası olmak ve düşük bütçeli hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat numaramızdan bizi arayarak detaylı bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Dünya standartlarında sosyal medya takibi hizmeti almak, sahte hesaplarla mücadele etmek ve rahatsız içeriklerden biran önce kurtulmak için benzersiz hizmet anlayışımıza davetlisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir