Facebook Hesap ve Şikayet Sorunlarına Bir Bakış

Facebook Hesap ve Şikayet Sorunlarına Bir Bakış

Facebook Hesap ve Şikayet Sorunlarına Bir Bakış

En yaygın kullanılan sosyal iletişim ağlarından olan Facebook ile ilgili olarak ortaya çıkan Facebook şikayet yönetim, Facebook hesap silme gibi konuları sizler için ele aldık. Facebook günümüzde hem ülkemizde, hem de dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi. Çevremizdeki insanlarla hızlı iletişim sağlayan bu site ilk olarak bir üniversite arkadaşlığı sitesi olarak yola çıktı. 2006 yılında kurulan bu sosyal ağ çevremizle, iş arkadaşlarımızla iletişim kurarken aynı zamanda video, fotoğraf gibi görsellerin paylaşıldığı, çeşitli amaçlarla grupların oluşturulduğu ve oyun uygulamalarının yer aldığı bir platform olarak yoluna devam ediyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Facebook internet sitesinde hesap silme konusunu iki yönden ele almak gerekiyor. Birincisi mevcut hesabınızı kapatmak, diğeri ise rahatsız edici veya kişiliğinize, kurumunuza karşı yapılan olumsuz paylaşımları sonlandırmak. Facebook ortamında hesabınızı silmeniz konusunda bilmeniz gereken şeylerin başında tam olarak silinen hesabınızın kesinlikle tekrar kullanılamayacağıdır. Facebook hesabını silmek isteyenler öncelikle amaçlarını gözden geçirmelidir. Facebook paylaşımlarını geriye dönük olarak gizleme veya hesap dondurma gibi seçeneklerinizin olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Facebook Hesap ve Şikayet Sorunları

Facebook üzerinde açtığınız grup ve sayfalar (yöneticisiyseniz) bir daha kullanılamayacak şekilde, içerikleri ile birlikte silinebilir. Bu nedenle sayfaya yönetici eklemesi yaparak silinmenin önüne geçebilirsiniz. İsminize özel açılan hesaplar ve sayfalar kalıcı olarak silinecektir. Silme işlemini gerçekleştirmek için ayarlar bölümündeki “Hesabımı Sil” sekmesini seçmelisiniz.

Facebook üzerinde size veya topluma yönelik rahatsız edici içerikleri kaldırmak istiyorsanız bu konuda müracaatlarda bulunabilirsiniz. Şirketinizi veya şahsınızı hedef alan içerikler için uzman bir destek almanız yararlı olacaktır. Sosyal medyada sizin itibarınızı korumak hedefi ile hareket eden ve 6 yılı aşkın süredir kaliteli hizmet veren Distile Danışmanlık bu türdeki beklentilerinize uygun hizmet veriyor. Distile Danışmanlık olumsuz haberleri siliyor, rahatsız içerikli videoları kaldırıyor, internette algı yönetimi yapıyor veya internet üzerinde marka koruma işlemlerini yerine getiriyor. Facebook veya diğer sosyal platformlarda sizin güvenilirliğiniz için çalışan Distile Danışmanlığın uygun fiyatlı hizmet anlayışından yararlanmak için +90 850 885 10 12 telefon numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Facebook Hesap ve Şikayet Sorunlarına Bir Bakış” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Canan Hanım Merhaba,

   Bu konuda bize 0850 882 10 12 numaralı telefondan ulaşabilir, bilgilendirirseniz gerekli incelemeyi yapabiliriz.

   Saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir