Facebook Kapattırma

Facebook Kapattırma

Facebook Kapattırma

Facebook ortamında en yaygın görülen olumsuz vakalardan birisi de fotoğrafların çalınarak sahte hesapların açılmasıdır. Bu durum gerek firma ve gerekse de şahıslarında sıkıntıya girmesine neden oluyor. Günümüzün en popüler paylaşım platformu olan Facebook’da artık olumsuz tüm içeriklerin en kısa zamanda kaldırılması konusunda distile ekibimizden yardım almanız gerekmektedir. Eğer ki sosyal medya ortamlarında sizin adınıza açılmış sahte hesap var ve sizde bu durumdan rahatsız oluyorsanız vakit kaybı yapmadan distile ekibimizle bağlantı içerisine girmeniz gerekiyor. Kimi zaman insanları rahatsız edip taciz girişimlerinde bulunmak için bile sahte hesaplar bu gibi sosyal medya ortamlarında açılmaya başlanıyor. İnsanlar kimliğini gizleyip yapmak istediği her şeyi rahatlıkla yapar hale gelmeye başlayınca doğal olarak Facebook kullanıcıları da bu durumdan fazlasıyla rahatsız olmaya başladı.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

facebook-hesabi

 

Facebook Kapattırma hizmetleri ile adını sektöre altın harflerle yazan distile ekibimizle artık sizlerde tüm rahatsız edici içeriklerin, videoların, fake fotoğraf paylaşımların hatta sahte hesapların bile en hızlı şekilde kaldırılmasına yardımcı olacaksınız. Facebook Sahte Hesap Silmek isteyen vatandaşlarımız artık facebook ortamlarını daha güvenli bir hale dönüştürebilmek adına profesyonel bir hizmet ortaya koyan distile ekibimizden yardım alarak gidermeye çalışacaktır. En uygun bedellerin yanı sıra sizlere zaman konusunda da istediğiniz tasarrufu sağlayan uzman kadromuzla artık tüm istemediklerinizi kaldırmak çok kolay olacak. Günün her anında kusursuz hizmet veren Distile farkıyla facebook ortamlarında da huzur duyacağınız hizmetleri bir arada görmeye başlayacaksınız. Facebook hesap kapatma gibi tüm istekleriniz için hemen internet ortamı üzerinde yazan numaralarımızı tuşlayarak iletişime de geçebilirsiniz.

 

facebook

Tüm bunları yaparken de uzman ekibimiz işlerini hızlı şekilde yürütmektedir. Sizin adınıza açılmış herhangi bir sahte hesap görürseniz daha fazla tehdit oluşturmasına neden olmadan direkt olarak distile firmamıza haber edebilirsiniz.           Ekibimizde tüm araştırmasını geniş çaplı bir şekilde yapıp facebook kullanıcıların rahatsız olduğu tüm sahte hesapların tamamen kaldırılması konusunda elinden gelenlerin fazlasını yapmaya başlıyor. O halde hemen son dönemin en çok başvurulan markalarından biri olan distile ile hızlı iletişime geçmeye başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir