Facebook Şikâyet Botu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Facebook Şikâyet Botu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Facebook Şikâyet Botu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sosyal paylaşım sitelerinde biri olan facebook birçok insan tarafından güncel bir şekilde kullanılmaktadır. Bu paylaşım sitelerinde her zaman insanlar iyi paylaşımlar yapıyor da diyemeyiz. Bazı insanlar tarafından taciz edici paylaşımlar, argo kelime içeren durumlar, tehdit içerikli paylaşımlarla karşı karşıya gelebilmekteyiz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Facebook da bazen olumsuz içerik içeren sayfalar karşımıza çıkabilmektedir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda facebook şikâyet botu ile kaldırılması veya silinmesini istediğiniz sayfayı toplu bir şekilde şikâyet ederek kapatılmasını sağlayabilirsiniz.  Hesap mobil veya kimlik onayı olmadan hesap kapatılması mümkündür.

Facebook Şikâyet Botu Nasıl Kullanılır

Facebook Şikâyet Botu Hakkında Bilmeniz GerekenlerFacebook Şikâyet botu nasıl kullanılır bu yazımızda ondan bahsedeceğiz. İlk önce kapattırmak istediğiniz sayfayı belirleyerek bilgisayarınıza veya telefonunuza facebook şikâyet botunu indirmelisiniz. Facebook hesabınıza yüklemiş olduğunuz bottan giriş yapmanız gerekmektedir.

Şikâyette bulanacağınız sayfaya giderek diğer seçenekler kısmına girerek ne yapmak istiyorsun seçeneğinin altında bulunan bu profili şikâyet butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bot yazılımcıları şikâyette bulunduğunuz hesapların kendi hesaplarınızın olmamasını önermemektedir. Sayfa kullanıcısı tarafından size herhangi bir tehdit oluşturmaması için farklı bir hesap açarak şikâyette ulunmanızda fayda var.

Distile İle Facebook Şikâyet Botu

Bütün çabalarınıza rağmen size rahatsızlık veren, olumsuz içerik paylaşan sitelerden şikâyet etmenize rağmen hala kurtulamadıysanız eğer işi distile danışmanlığa bırakabilirsiniz. Distile yıllardır müşterilerinin internet ortamında mağdur oldukları konular hakkında destek olarak sorunlarına çözüm bulabilmektedir. Distile yasal yollarla birlikte iş birliği içerisinde bulunduğundan dolayı eğer sorun şikâyet edilmesine rağmen çözülmüyorsa mahkemeye başvurarak kişilik haklarınızı koruyabilmektedir.

Distile alanında uzman çalışanları ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için elinden geleni yapmaktadır. İnternette arama motorunda veya sosyal paylaşım sitelerinde karşınıza çıkabilecek, sizi rahatsız edecek her durumda sorunları hallederek işinin garantisini verir. Facebook şikâyet botu hakkında da oldukça bilgi sahibi olan distile ve işinde uzmandır. Sizde bu konular hakkında araştırma yapmayı bırakarak boşu boşuna strese girmeyin distile ekibiyle iletişime geçerek, sorunu onlara bırakın onlar mutlaka en kısa sürede çözüme ulaştırır. Daha detaylı bilgi için distileden destek alabilirsiniz.

 

 

Facebook Şikâyet Botu Hakkında Bilmeniz Gerekenler” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Ziya Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. İnceleyip sorununuzu çözmek üzere yardımcı olmak isteriz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir