Facebook Şikâyet Botu Nedir? Nasıl Şikâyet Edilir?

Facebook Şikâyet Botu Nedir? Nasıl Şikâyet Edilir?

Günümüzde artık hemen herkes sosyal medya kanallarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu kanalların  içinde ise şüphesiz ilk sırayı Facebook alıyor. Facebook kullanıcıları çoğu zaman yapılan paylaşım ve içeriklerden memnun kalmamakta hatta çoğu zaman rahatsız edici boyutta olan içeriklerin kaldırılması da talepler doğrultusunda gerçekleşiyor. Facebook şikâyet botu istemediğiniz içeriklerin en hızlı şekilde kaldırılmasını sağlayan bir uygulamadır. Bu sayede sizleri rahatsız edecek olan içeriklerden de kurtulmuş olacaksınız. Kapatılmasını istediğiniz hesapların toplu bir şekilde şikâyet edilip kapatılmasını sağlayan şikâyet botlarıyla facebook platformunu daha istediğiniz düzeyde kullanabilmeniz de mümkün olacak. Uzman ekibimiz, tarafımıza gelen her türlü şikâyetleri inceleyerek kısa zaman içerisinde de hesapların kapatılması sağlıyor.

e8fb5d8be3786619d299f9a1dc2d0becFacebook ortamında kurumunuza ya da şahsınıza yönelik rahatsız edici boyutta içerikler var ise hemen sizlerde bekleme yapmadan şikâyetlerinizi yaparak kısa süre zarfı içerisinde de hesapların kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunlarla da sınırlı kalınmayarak çalınmış ya da üzerinize açılmış olan bir facebook hesabı varsa hemen işin daha büyük tehlikeye bürünmesini önlemek maksadıyla şikayetlerinizi yapabilir ve hesabınızın da kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Facebook şikâyet sonrasında uzman ekibimiz tüm gerekli incelemeleri de yapıyor. Sahte, çalınmış ya da rahatsız edici face hesapların k kapatılmasına da en iyi şekilde yardımcı oluyor. O halde hemen sizlerde Facebook botları  ile şikayet işlemlerinizi bir an önce gerçekleştirerek rahatsız olduğunuz facebook hesaplarınızın kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Tehlikenin daha fazla sosyal medya kanalları üzerinde büyümesini de engelleyebilirsiniz. Bundan sonra artık farklı ve rahatsızlık veren face hesaplarını dert etmeyecek tam aksine en kısa süre içerisinde hesapların da kapatılmasını sağlayacaksınız. Bunun için hemen firmamızla iletişime geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir