Facebook Şikayet Botu Tavsiyeleri

Facebook Şikayet Botu Tavsiyeleri

Facebook en eski kullanım sağladığınız paylaşım alanlarından bir tanesidir. Sosyal ağlardan biri olan ve en yaygın olarak kullandığımız uygulamalardan bir tanesi olarak tercih edilmektedir. Android ve iOS cihazlarda da rahatlıkla kullanım sağladığınız Facebook üzerinde kimi zaman bazı problemler ortaya çıkabilmektedir. Facebook şikayet botu tavsiyeleri ile sizler de Facebook hesaplarının toplu olarak şikayet edilmesini için en güvenilir yöntemini seçebilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Facebook Şikayet Botu TavsiyeleriKimlik onaysız ve mobil kullanım ile kullanılan hesaplar kapatılır ve Facebook şikayet botu yüklendikten sonra indirmiş olduğunuz bottan giriş yapmanız sağlanır. Buradan şikayet sayfasına yönelerek e-postanızın size ait olduğuna dair onay kodunu girmeniz gerekir. diğer seçeneğini tıklayarak ne yapmak istiyorsun seçeneğinin altında “bu profili şikayet et” seçeneğine tıklamalısınız. Sonra yapmanız gereken ise açılan pencereden “bu profili şikayet et” kutucuğunu işaretlemektir.                 “Devam” seçeneğine tıklayarak açılan pencereler de size ait bildirimlerinin yer aldığı kategorilerden bir tanesini seçmeniz yeterli olacaktır ve devamlı tıkladığınızda işlem tamamlanmış oluyor. Bot yazılımcıları tarafından şikayeti kendi hesabınızdan yapmamanız tavsiye ediliyor. Genellikle yeni bir hesap açarak orada şikayet etmeniz sizler için tavsiye edilen yöntemdir. Açılan pencereden “incelenmesi için Facebook’a bildir” seçeneğini işaretleyin ve “devam” kategorisine tıklayın. Daha sonra backspace tuşuna basın ve ne kadar çok basarsanız şikayet o kadar fazla gönderilir. Böylece cevabını almanızda hızlı olacaktır. “Bitti” tuşuna basarak işleminizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook Ve Twitter Şikayet Botu

Twitter şikayet botu Facebook’ta olduğu gibi tasarlamaya çalışılıyor. Henüz kullanılmayan bu bot sistemi hakaret, küfür ve Twitter’da tehdit oluşturan mesajların ve mesaj sahibinin hesaplarından engellenmesi için geliştiriliyor. Facebook şikayet botu tavsiyeleri sayesinde Facebook’ta sakıncalı bulduğunuz kişilerin şikayet edilmesini sağlarken Twitter’da da aynı sistem oluşturulmaya çalışılıyor. Twitter hesabınızdan küfür veya tehdit içerikli mesaj, fotoğraf, video paylaşımı alıyorsanız distile ekibinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere profesyonel bir ekip ile hizmet veren distile ekibi Facebook şikayet botu ve Twitter şikayet botu konusunda detaylı bilgiye erişebilmenizi sağlıyor ve kötü niyetli kullanıcılardan almış olduğunuz tacizleri ortadan kaldırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir