Facebook Telif Hakkı İhlalleri

Facebook Telif Hakkı İhlalleri

 

Facebook hesabını artık çağımızda açmayan pek kimse yoktur diyebiliriz. Kimi zaman facebook ortamında ister istemez video yükleyememe, taklitlerin yapılarak paylaşımların çalınması, telif hakkı ihlalleri gibi bir takım istenmeyen sorunlar da ne yazık ki yaşanabiliyor. Kimi zaman paylaştığınız videoların facebook ortamında görülememesi kafanızı karıştıran sorunların başında yer alıyor. İşte böyle durumlarda videonuza ulaşamamanın nedenini arıyorsanız distile ekibi olarak bunu kısaca sizlere anlatmak isteriz. Paylaşımlar çoğu zaman sosyal medya kanalları üzerinden engellenmektedir. Yapılan kural hataları sonucunda ise Facebook Telif Hakkı İhlalleri meydana gelebiliyor. Kimi insanlar daha kısa süreli engel yerken kimi insanlarda daha uzun süreli video engeline tabii tutulabiliyor. Eğer ki bu konuyu tam olarak bilmiyorsanız mutlaka uğraşmanız gereken bir durum olacaktır. Bu yüzden mutlaka bir araştırma yoluna gidilmesinde son derece fayda olduğunu söylemek isteriz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

facebook-telif-hakki-ihlalleriDistile neden engel yediğinizi neden telif hakkı ihlalelleri yaşandığına dair tüm merak ettiklerinizi a’dan z’ye kadar cevplandırarak sizlere kusursuz bir bilgi olanağı sağlıyor. Buna göre sizlerde bundan sonra ki facebook ortamında neler yapıp neler yapmayacağınız konusunda daha fazla bir bilgiye sahip olabiliyorsunuz.

Facebook ortamında ise çoğu zaman telif hakkı ihlalinden dolayı facebook yüklemeleri devre dışı bırakılmak zorunda kalabiliyor. Peki, çözüm nerede? Diye merak eden sosyal medya kullanıcıları için çözümün yanı başınızda olduğunu söylemek isteriz. Çünkü Distile, geniş hizmet yelpazesi içerisine müşterilerini memnun edebilmek, ihtiyaçlarını en hızlı yollar aracılığı ile giderebilmek için Facebook Telif Hakkı konusunda da hem bilgi veriyor hem de hizmetlerini esirgemeden gösteriyor. Telif hakların korunması konusunda distile bünyesinde var olan kusursuz ekibiyle gerekli tüm müdahaleleri gerçekleştirerek sizlere güvenli bir facebook ortamı yaratıyor. Kıskanan, adınızı kullanan, firmanızı lekeleyen, kurumunuz üzerinden para kazanmak isteyen çok sayıda kişiler olduğundan dolayı sizlerde bu konuda mümkün mertebe daha dikkatli olmanız gerekiyor. İşte böyle durumda daha kurumsal ve profesyonel odaklı çalışan ekiplerle bir araya gelerek güvence altına almanız sizin için daha mantılı ve işe yarar sonuçlardan biri olacaktır.

Facebook Telif Hakkı İhlalleri” te bir düşünce

    • Distile diyor ki:

      Aslı Hanım Merhaba,

      Fikir ve Sanat eserleri kanunu uyarınca online mecralarda hakları size ait olmayan içerikleri paylaşmanız durumunda mecralar kendi politikaları gereğince bu içeriklere işlem uygularlar. Bazı mecralarda telif hakkı size ait olmayan içerik vasıtasıyla kazanç elde edemeyeceğiniz gibi, bazı online mecralarda da hesaplarınızın kapatılması ile karşılaşabilirsiniz. Facebook’ta size ait olmayan müzik, film, video klip vb içerikleri anlayabilir ve bunları engelleyebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir