Facebook Ve Twitter Şikâyet Botu Nedir

Facebook Ve Twitter Şikâyet Botu Nedir

Facebook Ve Twitter Şikâyet Botu Nedir?

Günümüzde sosyal medya hesapları en çok kullanılan ve paylaşım yapılan ortak paylaşım sitelerinden facebook ön planda yerini korumaktadır. Tabi sadece facebook değil onun gibi olan twitter, instagram, snapcahat gibi birçok sosyal medya paylaşım sitesi artık günümüzde kullanılmaktadır. Tabi bu paylaşım sitelerinde herkes iyi niyetli paylaşımlar yapıyor diyemiyoruz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bazı niyetini bozmuş olan şahısların yaptığı müstehcen paylaşımlar, taciz edici davranışlar, hakaret içeren aşağılayıcı paylaşımları tehdit edici paylaşımlar, dini sömürü yapılan paylaşımlar gibi birçok paylaşımda bulunmaktadır. Buna benzer bir içerik ile karşılaştığınızda facebook şikayet botu ile site yöneticilerine rahat ulaşabileceğiniz kendi hesabınızın içine şikayet botunu indirip oradan şikayet de bulunabilirsiniz.

Twitter Şikayet Botu

Facebook site kurulumunda yaptığı ve düşündüğü ufak detaylar ile çok fazla özellik ve ayrıcalık sunduğu için şikayet boru penceresinde ayrı olarak düşünüp sunmuştur. Aynı özellikler twitter sosyal medya hesabında bu kadar detaylı değildir. Twitter daha sade ve daha yalın olan kendine özgü olan sosyal medya paylaşım sitesidir. Ancak yinede twitterda da yapılan rahat edici ve tahrik, taciz edici olan paylaşımları twitter şikayet botu yerine geçen support.twitter.com/forms/abusiveu şikayet bildirim adresine yazarak şikayet de bulunabilirsiniz.

Facebook Ve Twitter Şikâyet Botu NedirDiğer bir seçenek seçeneği de paylaşımı yapılan resmin, videonun, rahatsız edici küfür, taciz içeren mesajın alt köşesinde bulunan 3 noktayı (…) tıklayarak bildirimde bulunup o paylaşımın kaldırılmasını hatta paylaşım yapan kişinin siteden atılmasını sağlayabilirsiniz.

Distile İle Facebook Ve Twitter Paylaşım Şikâyetleri

Facebook ya da twitter gibi paylaşım sitelerinden sizin sayfanıza düşen ya da sisin paylaşımlarına yapılan rahatsız edici ve taciz edici mesajları resimleri, videoları şikayet botu üzerinden şikayet etmenize rağmen önleyemiyorsanız bırakın sizin yerinize distile danışmanlık sorunu tamamen en kısa sürede çözüme ulaştırsın.

Distile ekibinde görev yapan her çalışan işinde uzmandır.  Yıllardır sosyal medya şikayet botu üzerine birçok sorunları ve diğer internet sorunlarını da yasal kurallar çerçevesinde çözerek ortadan kaldırarak tecrübe sahibi olmuştur. Sizde bu gibi sorunlar ile uğraşıp strese girmeyin ve distile ekibine bırakın onlar çözüm ulaştırsın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir