Facebook’tan Fotoğraf Kaldırma

Facebook'tan Fotoğraf Kaldırma

Sosyal ağların en popüler kullanımlarından biridir Facebook. Bu sosyal ağ ile pek çok paylaşımda bulunabilir, sevdiklerimizle sürekli irtibat halinde olabilir, duygu ve düşüncelerimiz paylaşarak kendi kalemimizden yazılarımızı yayınlayabildiğimiz özgür bir alandır. Ayrıca yeni insanlar tanıyabilir yeni ortamlara girerek arkadaşlıklar edinebiliriz. Bu sosyal ağda istemeyerek yanlışlıkla paylaştığımız ya da paylaştığımız bir fotoyu daha sonra çeşitli sebeplerden kaldırmak istediğimiz zamanlar olabilir. Facebook’tan fotoğraf kaldırma bazen sizin için zor bir durum olabilir. Bunun için web sitemizde bu hizmete dair her türlü destek sağlanmaktadır.

facebooktan-fotograf-kaldirma-islemi

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Facebook’tan fotoğraf kaldırma işleminde yapılanlar

  • Öncelikle size ait olan paylaştığınız fotoğraf üzerine tıklayarak fotoğraf açılır.
  • Açılan fotoğrafın alt kısmında bulunan menü kısmından seçenekler butonu tıklatılır.
  • Tıkladığımız da karşımıza pek çok seçeneğin bulunduğu tablo çıkacaktır. Buradan “bu fotoğrafı sil” seçeneğini tıklatıyoruz.
  • Karşımıza çıkan küçük ekran bildiriminde sorulan soruya onay vererek işlemimizi tamamlıyoruz
  • Artık hesabınızda bulunan profil fotoğrafı, kapak fotoğrafı, paylaştığınız size ait ya da başka bir yerden alıntı yaptığınız fotoğraf tamamen silinmiş olacaktır. Bu işlemden sonra silinen fotoğrafın geri dönüşü olmayacaktır.

facebooktan-fotograf-kaldirma-islemi

Facebook sosyal ağda paylaştığınız her türlü paylaşımınızda bizden destek alabilirsiniz. Web sitemizde Facebook’ta fotoğraf kaldırma için profesyonel destek alabilirsiniz. Bu konuda sitemizde güvenli olup alanında uzman danışmanlarımız ile size her konuda yardımcı olmaktayız. Özellikle size ait olmayan Facebook adreslerinde, izniniz olmadan yayınlanan fotoğrafları kaldırma işlemleri, firmamız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir