Facebook’tan İstemediğiniz İçerikleri Kaldırma

Facebook'tan İstemediğiniz İçerikleri Kaldırma

FACEBOOK İSTENMEYEN İÇERİK KALDIRMA

Sosyal medya artık hemen herkesin uğrak noktası. Gerek arkadaşlarınızdan haberdar olma gerekse herhangi bir konu üzerinde yoğunlaşan gruplardan birine üye olma yolu ile yoğun şekilde kullanılan sosyal medya ortamları maalesef nahoş hadiselere de yol açabilmektedir. Sizin adınıza yapılan çirkin paylaşımlardan hesabınızın kullanılmasına kadar uzanan birçok olay artık sıradan hale gelmiştir. Facebook’tan istemediğiniz içerikleri kaldırma talepleriniz mutlaka uzman yardımı almanız gereken konulardan biridir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

facebook-istenmeyen-icerigi-kaldirma

İstenmeyen İçerikler

Sizin adınıza, sizin profiliniz veya fotoğraflarınız kullanılarak hesap açılmasından, gayri ahlaki paylaşımlardan dolayı çıkacak sorunlar oldukça rahatsız edici boyutlara varabilir. Bu nedenle bu içeriklerin sizin toplum içindeki itibarınızı zedelemesi oldukça olasıdır. Facebook’tan istemediğiniz içerikleri kaldırma bu yüzden oldukça önemlidir.

facebook-icerik-girme

İçerik Kaldırma Hizmetleri

Şahsınıza ait olmayan, doğrudan kişilik haklarınıza ait ihlalleri barındıran içeriklerin kaldırılması ülkemizde yasalar ile tesis edilmiş prosedürler çerçevesinde mümkün olmaktadır. Bu konuda yapılacak işlemlerin neler olacağı ve izlenecek yolun tespiti hususunda bu konuda uzman kişilerden destek almanız oldukça önemlidir. 5651 sayılı yasanın hükümlerini uygulatabilmek, size zarar verici, kişlk haklarınızı zedeleyici içerikleri Facebook ortamından kaldırabilmek üzere gerekli hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler için takip edilecek usul ve esasların ayrıntılı olması ve verilecek hizmetin nihai sonuca ulaşması ve bu tarz içeriklerin sosyal medya ve arama motorları önbellekleri dahil kaldırabilmesi Facebook’tan istemediğiniz içerikleri kaldırma konusunun önemli unsurlarıdır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir