Fake hesap ele geçirme

Fake hesap ele geçirme

Fake hesap ele geçirme

Instagram, Facebook veya Twitter gibi çeşitli sosyal ortamları kullanıyorsanız birçok sahte hesapla karşılaşmışsınızdır. Sahte hesaplar ya da İngilizce adıyla Fake hesaplar sosyal medyada bolca karşımıza çıkan ve farklı amaçlarla açılmış profillere verilen bir isimdir. Böylesi hesapların birbirinden çok farklı kullanım amacı vardır. Kimi hesaplar sadece eğlence ve oyun amacıyla açılmaktadır. Kimi fake hesaplar ise gerçek kişi veya kuruluşların adıyla açılır; insanları kandırma, prim yapma, takipçi arttırma gibi amaçlarla kullanılır. Sahte veya gerçek isim ve resimlerle açılan bu tür hesaplar bazen kişilik haklarımıza birer tehdit oluşturabilir. Bunun için fake hesapların izlenmesi ve gerektiğinde müdahale edilmesi gerekir. Bu tür çalışmalara fake hesap kapatma veya popüler tanımıyla, fake hesap ele geçirme adı verilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Peki, size maddi ve manevi zarar yaşatan bu tür fake hesapları silinmesi için ne yapabilirsiniz? İnternette kişilik haklarını korumak için yasal yollara başvurabilir, internetten sahte hesapların silinmesi talebinde bulunabilirsiniz. Fake hesaplar kolayca açılabilmektedir. Eğer fake hesaplarla mücadele için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız varsa, yasal ve teknik takipleri sizin yerinize gerçekleştirecek olan Distile Danışmanlık ekibinden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz interneti izlemeye alır ve size maddi manevi zarar teşkil eden hesapları inceleyerek hızla kapatılması girişimlerinde bulunur. Sosyal medyada kendinizi güvende hissetmek, fake hesapları sildirmek ve kötü niyetli paylaşımları kaldırmak için 2010 yılından bu yana hizmet veren ekibimize başvurabilirsiniz.

 

 

  • Fake hesap ele geçirmeSahte hesaplar gibi, soysal medyada itibarınıza leke sürecek tüm girişimler Distile Danışmanlık tarafından kolayca tespit edilir. 7/24 internet izleme çalışmaları yapan teknik ekibimiz size zarar veren ya da size ait olan içeriklerin internetten kaldırılması çalışmaları yapar.
  • Sosyal medyada kriz yönetimi çalışmalarımızla şirket ve marka değerinizi koruyabilir, sosyal medya danışmanlık hizmetlerimizle başarınıza başarı katabilirsiniz.
  • İnternetten kaldırılmasını istediğiniz hesap, haber, makale, yorum, resim, belge, fotoğraf, video ve müzik eserleri için ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir