Fake Hesap Kırma İşlemi Nasıl Yapılır

Fake Hesap Kırma İşlemi Nasıl Yapılır

Fake Hesap Kırma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternette aslına benzeyen ama sahte olan hesap çok sayıdadır. Bu özellikle sosyal medya aralarının en popüler olanlarında rastlanılan bir durumdur. Fake hesaplar aslı ile bazen ayrılamayacak kadar iyi taklit edilebilmektedir. Tabi bu durum kesinlikle taklit edilen kişi için çok kötü sonuçlar doğurabilmektedir.  Ünlü bilinen biri için açılmış ise o kişiye ait olan tüm asılsız ve yalan olan haberleri de yayınlayarak karalama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Bu fake hesap ünlü olan bir kurum içinde açılmış olabilir. Aynı karalama ve iftiraları ünlü olan firmaya da yapılmaktadır. Sonuçta gerçek olmayan ve kötü niyet barındırarak fake hesap açmak kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi durumda cezai yaptırım uygulanmaktadır. Bu ceza parasal ve ya hapis cezası olarak verilebilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Fake Hesap Kırma İşlemi Nasıl YapılırFake Hesap Patlatma

Çoğu kişi fake hesapları patlatma üzerinde ilerleyerek çözüm yolu bulmaktadır. İyi bir bilgisayar ve internet kullanıcı olan kişiler başkasının açtığı fake hesapları kırma işlemini rahatlıkla yapabilir. Tabi bunu gerçekten işinde uzman olanların yapabileceği bir eylemdir. Bilgisayar tecrübeniz yok ise bu yollara kendinizin müracaat etmesi kesinlikle olumlu sonuçlanmayacaktır.

Size ait olduğuna inanarak açılmış olan bir fake hesap olduğunu fark ettiğiniz anda hakkınızı ya resmi kurumlar üzerinden yasal yollarla çözmelisiniz, ya da distile danışmalık ekibi ile iletişime geçerek destek talebinde bulunmalısınız. Sizin yerinize tüm çirkinlilerle distile uğraşarak size en kısa sürede olumlu dönüş sağlamaktadır.

Distile İle Fake Hesap Kırma

Distile danışmanlık bilişim sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Görev olarak almış olduğu tüm internet sorunları, bilişim davaları, sosyal medya problemlerini sayısız kez çözerek olumlu sonuçlandırmıştır. Bu sayede her davada daha çok tecrübe sahibi olmuştur.

İlgilendiği davaların hepsini yasal yollardan ve hukuki ağlar üzerinden en kısa sürece başarmıştır. Baktığı davalar arasında olumsuz içeriklere anında müdahale etme, her gün kaldırdığı video ve resimleri takibe alarak raporlama, istenmeyen video, içerik, resim ve haberleri veri tabanlarından yok etme, izinsiz logo ve marka kullananları tespit edip kaldırtma ve cezai yaptırım uygulatmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir