Fake Hesap Nasıl Patlatılır

Fake Hesap Nasıl Patlatılır

Fake Hesap Nasıl Patlatılır?

Birçok kişi fake hesap oluşturarak yorum yapmakta ve kendini daha özgür hissettiği bir platformda birçok kullanıcının maalesef olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Sosyal medya kullanıcıların adeta baş belası olan fake hesap kullanıcıları gerçek kişi ya da kurumlara yansıtmamaktadır. Gerçekte olmayan veya gerçek kişi ya da kurumları yansıtmayan bu tarz kullanıcıların oluşturmuş olduğu hesapları sahte hesap diğer ismi ile fake hesap denilmektedir. Fake hesap birçok sebeple açılarak kişileri etkileyebilir. İçerik paylaşımları ve özellikle de tanınmış marka ya da isimleri kullanarak açılan fake hesaplar kişilerin itibarına ya da kurumların itibarına zarar vermek için oluşturulmaktadır. Bu hesaplar üzerinden yapılan paylaşımlar nedeniyle birçok kişi kurumlar veya markalar hakkında olumsuz konuya sahip olabilmektedir. Fake hesapların birçok bilişim suçu kapsamında değerlendirilmekte ve kullanıcıları da dolandırıcılık ya da itibar gölgeleme telif hakkı ihlali gibi davranışlar nedeniyle cezalandırılmalıdır. Sahte hesapların kapatılması veya fake hesapların patlatılması uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmekte yasal düzenlemeler ile bu konuda hizmet veren distile ekibi tarafından bu problem ortadan kaldırılmaktadır. Peki, Fake hesap nasıl patlatılır?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Fake Hesap Nasıl PatlatılırFake hesaplar kapatılması veya patlatılması işlemi için profesyonel yardım almak gerekmektedir. O hesabı açan kişiden alınması ya da şifresini ele geçirmesi hesap kırma hesap patlatma gibi tanımlanmaktadır. Fake hesaplar çevrenize kendinize ve kişisel hakkınızda zarar verebileceği gibi büyük faaliyetlerde bulunarak dolandırıcılık suçları oluşturulmaktadır Bu nedenle fake hesapların kapatılması konusunda uzman bir kadro yardım için sizlere hizmet vermektedir distile ekibi bu konuda tercihiniz olacaktır.

Fake Hesapları Şikayet Etme

Fake hesap nasıl patlatılır ve bu hesaplara şikayet ettiğinizde hemen çözüm bulunur ve bu konularda araştırma yaptığınızda distile gibi profesyonel bir ekipten destek talep ettiğinizde bu hesapların oluşturmuş olduğu itibar zedeleme eşlerinden rahatlıkla kurtulabilmeniz mümkün görünüyor. Sizlere sosyal medyada fake hesap kapatma hizmetlerine ve müşterinin güvenliğini koruma amacıyla teknik aynı zamanda yasal olarak çalışma gerçekleştirmektedir. Fake hesap silme çalışmaları ile kısa sürede sonuç almanızı sağlıyor ve yüksek ücretler ödemek zorunda kalmadan bu işleme sizler için tamamlıyor. İnternet dünyasında maalesef bu tür durumlar ortaya çıkıyor ve karşıdan yürütülen karalama çalışmaları için distile ekibi her zaman mağduriyetleri gidermek amacıyla müşterilerine hizmet veriyor. Yasal düzenlemelere uygun bir şekilde hizmet veren bu ekip Türkiye’de aktif bir şekilde hizmet vermekte olup iletişim numaralarına online adresleri üzerinde sizler için paylaşıyor.

Fake Hesap Nasıl Patlatılır” te bir düşünce

 1. Ayşe diyor ki:

  Merhaba.İnstagramda biri bana çok büyük şantaj yapıyor.Fake hesap kullanıyor.Elinde uygunsuz videom var.Telefon numaramı tehditle aldı.İnstagram profilimdeki tüm fotoğraflarımı kaydetmiş.Fotoğraflarda yanlış bir durum yok.Ancak dediklerini yapmadığım sürece adıma beni rencide edici fake hesaplar açıyor.Ve benim fotoğrafımı kullanıyor.Numaramı da profile yazıp dağıtmaya kalkışıyor.Ben bu kişiyle baş edemiyorum.İnternette ismimin geçtiği sayfalrdan arkadaşlarıma ulaşıyor.Ve video,fotoğraf,mesajları arkadaşlarıma göndereceğini,sosyal medyada dağıtacağını söylüyor.Benden istediği şeyler,onunla gerçekte cinsellik yaşamam ve daha açık saçık fotoğraf ve videolar.Bunları yapmadığım için benim peşimi bırakmıyor.En başta ben hata ettim.Para için karşısında soyundum.Sonra pişman olup engelledim.Kendi hesabımı da sildim.Ancak internetten arkadaşlarıma ulaşmış ve adıma açtığı hesabı kapattırmam için beni bir sürü şeyle tehdit etti.Bir haber sitesinde kazandığım lisenin adı,annemin vefat haberi yazıyor ve burdan ailemle ilgili bilgilere ulaşabilir.Bu siteler mahkeme kararı olmadan haber silmiyormuş.Polise gittim ancak instagram url vermiyormuş çocuk istismarı dışında.Yine de ifade verdim ancak,5-6 ay içinde cevap gelirmiş.Bana yardımcı olur musunuz lütfen lütfen lütfen

  • Distile diyor ki:

   Ayşe Hanım Merhaba,

   Söz konusu video sayfasının linkini bize iletir misiniz? İnternet üzeriden YouTube ve Dailymotion gibi sitelerden birkaç gün içerisinde içerik kaldırabiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

 2. Betül diyor ki:

  Merhabalar bu hesaptan sürekli mesajlar alıyorum kim olduğunu öğrenmek istiyorum hesabın elime geçmesini ve başka kimlere bu şekilde mesajlar yazdığını kimleri takip etiğini bilmek istiyorum 🙏

  • Distile diyor ki:

   Betül Hanım Merhaba,

   Instagram konusunda bu şekilde bir hizmetimiz yok. İnternet üzerinden içerik kaldırma konusunda hizmet veriyoruz. Bu gibi bir talebiniz varsa söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir