Fake hesap patlatma ve kırma nedir

Fake hesap patlatma ve kırma nedir

Fake hesap patlatma ve kırma nedir?

Sosyal medya kullanıcılarının adeta baş belası olarak tanımlayabileceğimiz, gerçek kişi veya kurumları yansıtmayan kullanıcıların oluşturduğu hesaplara sahte hesap veya fake hesap adı verilmektedir. Fake hesaplar birçok nedenle açılabilir. Bazı fake hesaplar genellikle tanınmış kişi veya markaları temsilen açılır ve o kişilerin itibarına zarar verecek içerik paylaşımları yapılabilir. Bazı fake hesaplar ise sahte isim ve profil bilgileriyle açılan hesap türü olup, masumane paylaşımlar yapmaktan zararlı paylaşımlar yayınlamaya kadar pek çok sebeple açılmış olabilirler. Fake hesapların birçoğu bilişim suçu kapsamında değerlendirebileceğimiz faaliyetlerde bulunmakta ve dolandırıcılık, itibar gölgeleme veya telif hakkı ihlali gibi davranışlar sergilemektedir. Bundan dolayı sahte hesapların kapatılması veya fake hesapların kapatılması girişimlerinde bulunulması gerekebilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bahsettiğimiz bu tür hesapların kapatılması çalışmalarına internet dünyasında fake hesap patlatma veya fake hesap kırma gibi isimler verilmektedir. Bir fake hesabın, o hesabı açan kişiden alınması ya da şifresinin ele geçirilmesine hesap kırma, hesap patlatma gibi tanımlar kullanılır. Fake hesaplar size, çevrenize, şirketinize veya topluma zarar verecek faaliyetlerde bulunuyorsa, bu tür hesapların kapatılması için fake hesap kırma konusunda uzman bir ekipten yardım alabilirsiniz. Sahte haberlerin, yalan veya karalamaların yer aldığı, haksız yere insanların itibarına gölge düşürüldüğü ve telif hakkını ihlal eden farklı sahte hesap girişimlerine karşı yapılacak tek şey acilen hukuki ve teknik girişimlerde bulunmaktır.

 

 

 

Fake hesap patlatma ve kırma nedirFake hesapları şikayet etmek ve kısa sürede sonuca kavuşmak için deneyimli Distile ekibiyle irtibata geçebilirsiniz. Sosyal medyada fake hesap kapatma hizmetlerimiz sizlerin güvenliğini koruma amacıyla yapılan teknik ve yasal çalışmalardır. İtibarınızı size geri kazandıracak fake hesap silme çalışmalarımızla kısa sürede sonuç alırken yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. İnternet dünyasında size karşı yürütülen karalama çalışmalarını 24 saat takip eden ekibimiz, sizi sosyal medyada korur ve daha başarılı olmanıza yönelik çalışmalarda bulunur. Distile Danışmanlık aynı zamanda internetten içerik silme çalışmaları yapmaktadır. İnternetten kaldırılmasını istediğiniz yazı ve görüntülerle ilgili bizden bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Fake hesap patlatma ve kırma nedir” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Fatih Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Unuttuğunuz hesap bilgilerinizle ve şifre ile ilgili bu konuda biz ne yapabiliriz bilmiyoruz açıkçası. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Maalesef fake hesapları bulma üzerine hizmet vermiyoruz fakat içerik kaldırma konusunda çalışmalarımız var. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir