Forumlarda Yer Alan Firma Şikayetleri Neden Kaldırılmalı?

Forumlarda Yer Alan Firma Şikayetleri Neden Kaldırılmalı?

Basit Bir Şikâyet İflasınızın Başlangıcı Olabilir

Her şirket yapacakları işi faaliyet belgelerinde belirtirler. Belli bir alanı ve kodu olan bu iş dalları, şirketin ilerleme potansiyelleri hakkında da bilgi verir. Gerçekçi ve yenilikçi düşüncelere sahip olan firmalar geleceğe yönelik adımlar atarken, kalıplaşmış fikirler ile devam etmek isteyen firmalar ise kısa sürede durgunluklarının ve inovasyonal bakış açısı yoksunluğundan dolayı kaybolup giderler.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

sikayet

Her sektörün bir derneği, bir odası ya da bir topluluğu ve bu oluşumlara katılan üyeleri bulunmaktadır. Bu üyeler özel ya da tüzel kişilikler olabileceği gibi müşteriler de olabilir. Ticaret acımasız bir yapılaşmadır. Paranın ekseninde büyüyen ilişkiler bir anda kötüleşebilir, ortaklarınız bir anda size sırtını dönebilirler. Böylesi ciddi ve tehlikeli bir ortamda şirketimize içeriden ve dışarıdan gelebilecek tüm tepkilere karşı hazırlamalıyız. Forumlardaki firma şikâyetleri bunlar için en önemli örneklerdir.

iflas

Bu tepkilerin en önemlileri ise herkesin rahatça yazabildiği ve genellikle kayıt aşamasında detayı bilgi istemeyen forumlardır. Forumlarda siz de farklı firmalar hakkında uydurma haberler yazabilir ve o firmaların olumsuz bir dış resme sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak bu sizin iş ahlakına ters olabildiği gibi başkaları için de olması gereken normal bir davranış olabilir. Ticaret rakipler arasında bir nevi soğuk savaş olduğundan bu tip davranışlar mübah sayılmaktadır. Forumlardaki firma şikâyetleri firmanızın bir aynası olacağı için sizinle çalışmak isteyen bir şirketin ilk bakacağı yer olacaktır. Başka firmalar tarafından tavsiye ediliyor olsanız bile Forumlardaki firma şikâyetleri her zaman akıllarda soru işaretleri bırakabilecek nitelikte olacaktır. Bu sebepten dolayı kesin olarak gördüğünüz işleri, projeleri kaybedebilir, hiç beklemediğiniz bir anda iflas sürecine girebilirseniz. Ticaret bu tip acı tecrübelerden oluşan bir denizdir ve her firma boğulmadan önce önlemini almak zorundadır. Bu doğrultuda firmanızın forumlarda yer alan şikâyetlerini kaldırtabilmek yararınıza olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir