Fotoğrafımı İzinsiz Kullanan Site Şikâyeti

Fotoğrafımı İzinsiz Kullanan Site Şikâyeti

Fotoğrafımı İzinsiz Kullanan Site Şikâyeti

Günümüzde sosyal medya her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Her ortamda hayatımızın her alanında kullanılan bir platformdur. Bu kadar sık kullanılmasının yanı sıra birçok sorunu da ortaya çıkarıyor. Doğru kullanıldığı takdirde her alanda işimize çok yarıyor. Ama kötü niyetli kişiler tarafından da kullanılıyor. Bu sorunların başında ise fotoğrafınızın izinsiz yayınlanması yer alıyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Fotoğrafımı İzinsiz Kullanan Site Şikâyeti

Böyle durumda neler yapılması gerektiği pek kişiler arasında pek bilinmiyor. Başkası veya bir site tarafından sizin izniniz olmaksızın fotoğrafınızı paylaşması yasal bir yaptırım olan bir durum arasındadır. Hukuka aykırı bir durum teşkil eden bu suçun TCK 135. Maddesinde yer alan bir suç olarak tanımlanıyor. Bunun için izinsiz fotoğraf kullananları şikâyet etme ve fotoğraflarınızın yayınlandığına dair yeterli bilgileri toplamanız gerekir.

İnternetten Fotoğraf Sildirme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden istemediğiniz fotoğrafları sildirmek günümüzde daha kolaydır. Her zaman yanı başımızda olan internet pek çok yararlı bilgilere sahip olmamızı sağlayan bir araçtır. Fakat bunu farklı yönlerde kullanan kötü niyetli kişilerde vardır. Milyonlarca kişinin internet üzerinden işlerini halletme gibi çok güzel yönleri mevcuttur.

Sizde bu tarz sorunla karşılaştıysanız internetten fotoğraf sildirme işlemini distile şirketine güvenle emanet edebilirsiniz. Distile danışmanlık şirketi hukukla çalışarak işlerini en güvenilir şekilde yapar. Tek başınıza yeterli ve kalıcı şekilde yapmanız mümkün değildir.

İnternetten Fotoğraf Kaldırmak Ve Sildirmek İçin Distile

Her alanda kullandığımız internet bütün işlerimizi kolaylaştıran yönleri vardır. Milyonlarca kişinin işini kolaylaştıran banka işlemleri, yemek tarifi gibi ihtiyacımızı gideren bir yerdir. İnternet üzerinden fotoğraf kaldırma işlemi yapmadan önce kişisel bilgilerinizi kaldırdığınızdan emin olun. Çeşitli içeriklerin resimlerinizin sizden habersiz kullanılması yasal bir suçtur. Özel hayatınıza dair izinsiz fotoğraf ve karalamalar olabilir.

Bunun kalıcı bir şekilde kaldırılması için distile şirketi sizin için en doğru biçimde çözebilecek bir şirkettir. İnternetten fotoğraf kaldırma ve sildirme için distileden yardım isteyebilirsiniz. İstemediğiniz özel hayatınıza dair paylaşımları ve karamaları kaldırılmasını istemek en doğal hakkınızdır. Bunun için yapacağınız bir çözüm var. Distile bu konuda uzman ve gerekli tekniklere sahip olduğu için sizin için yararlı bir şirkettir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir