Fotoğrafımı kim yükledi

Fotoğrafımı kim yükledi

Fotoğrafımı kim yükledi?

İnternet ortamında birçok kullanıcı, genellikle sahte hesap kullanarak, başkalarına ait görüntüleri sosyal medya üzerinden yayınlamaktadır. Bu durumda fotoğraf sahipleri mağduriyet yaşamakta hatta yaygınlaşan bu durum bilişim suçları kapsamında ele alınması gereken bir konu haline gelmektedir. “İnternette fotoğrafımı kim yükledi” ve “Fotoğrafımı internetten nasıl kaldırırım”, diye soran bir kesim de magazin veya haber sitelerinde izinsiz fotoğrafları yayınlanan tanınmış kişilerdir. Bu tür görüntülerin internetten kaldırılması için pek çok kişinin mahkemelere başvurduğunu, hatta yüzlerce internet sitesinden resim sildirme işlemlerinin oldukça maliyetli olduğunu hepimiz duymuşuzdur. Tanınmış olsun veya olmasın birçok insan internette izinsiz yayınlanan resimlerin mağduru olabilmektedir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette kişisel veya kurumsal hakların korunması henüz yeni yeni oturmaya başlayan bir kavramdır. Güncel yasal çalışmalar ve bilişim suçlarıyla mücadelede atılan adımlar olumlu gelişmeler olsa da maalesef, internetten fotoğraf kaldırma ve fotoğrafın kaynağını tespit etme çalışmaları henüz istenilen aşamaya gelmemiştir. Bunda ısrarcı sahte hesapların, kapandıkça yenisi açılan ifşa sitelerinin, sorumluluğunu yerine getirmeyen haber platformlarının veya yurtdışından yayın sürdüren web sitelerinin payı büyüktür. İnternet suçlarıyla mücadelenin zor bir süreç olduğunu kabul etmek gerekir. Bu noktada profesyonel bir destek alarak, internetten veri sildirme çalışmalarının yürütülmesi gerekmektedir.

 

 

 

Fotoğrafımı kim yüklediFotoğrafların internette izinsiz kullanımı başta olmak üzere, internetten her türlü içeriğin kaldırılması konusunda hizmet veren Distile Danışmanlık ile çalışarak bu sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Bir servet harcamaya gerek duymadan, tüm hukuki ve teknik yolları sizin için yürürlüğe koyacak olan Distile ekibiyle çalışarak itibarınızı internet üzerinde koruyabilirsiniz. Kişilik haklarınıza, özel hayatınızın gizliliğine büyük önem veren Distile Danışmanlık, sizi internet üzerinde korur ve maddi – manevi zararlarınızın önüne geçecek çalışmalar yürütür. Ülkemizde 2010 yılından bu yana hizmet veren profesyonel ekibimizle çalışmanın ayrıcalığını yakalamak için bizi hemen arayabilirsiniz.

 

İnternette fotoğrafı kimin yüklediğini bulma

İnternet sitelerinden kişisel fotoğrafları kaldırma

Arama motorlarından fotoğraf sildirme

İzinsiz fotoğraf kullanan sahte hesapları kapatma

Sahte hesabın kaynağını tespit etme

İnternet danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı

İnternetten video kaldırma

İnternette gizli görüntüleri sildirme

İnternette yalan haberleri şikayet

İfşa resimlerini internetten sildirme

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir