Fotoğraflarımı izinsiz kullanan internet siteleri var!

Fotoğraflarımı izinsiz kullanan internet siteleri var!

Fotoğraflarımı izinsiz kullanan internet siteleri var!

İnternet ortamının güncel sorunlarından biri de, internette izinsiz fotoğraf kullanılmasıdır. Fotoğraflarım izinsiz olarak internette yayınlanıyor, diyen internet kullanıcıları, genellikle bu sorun karşısında kendilerini çözümsüz hissedebiliyorlar. İnternette izinsiz içerik yayınlama konusunda ortaya konan yasaların henüz istenilen aşamaya gelmemesinden ve teknik yetersizlikten kaynaklanan bu durumun önüne geçmek oldukça zor olabiliyor. İnternetten fotoğraf silme işlemi, çoğu zaman tek bir internet sitesi ile ilgili bir durum olmayabiliyor. Üstelik, içeriklerin toplanıp, bir veri tabanı olarak sunulduğu arama motorlarında kullanıcılara sunulması nedeniyle, istenmeyen bu fotoğraflar arama sonuçlarında görünebiliyor. Bu durumda, arama sonuçlarından fotoğraf silmek için ayrı bir çalışma yapılması gerekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

İnternette görünmesini istemediğiniz fotoğraflar itibarınıza gölge düşürüyor olabilir ya da telif haklarınızı ihlal ediyor olabilir. Şahsınıza ait fotoğraflar, arama motorlarının silme şartına uygun ise, çoğu zaman arama motorları bu fotoğrafları kolayca kaldırabiliyor. Fakat çoğu zaman internetten fotoğrafları kaldırma işlemi istenildiği şekilde gerçekleştirilmeyebiliyor. Ancak, bu kuralların dışında kalan bazı fotoğraflar, kolayca internetten kaldırılamayabiliyor. Özellikle, telif hakkı konusunda sıkıntı yaratan fotoğrafların kaldırılması için, yasal bir takibat yapmak gerekebiliyor. Telif haklarını ihlal eden fotoğrafları internetten kaldırmak için, fotoğrafın kaynağını ispatlamak ve bu konuda yasal mercilere başvuruda bulunmak atılacak adımlardan biridir.

 

 

Fotoğraflarımı izinsiz kullanan internet siteleri var!

İleride başınızı ağrıtacak fotoğrafların önüne geçmek adına, yaptığınız paylaşımlara ve üyesi olduğunuz platformlarda gizlilik ayarlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Aldığınız tüm önlemlere rağmen fotoğraflarınız internette yayınlanmaya devam ediyorsa, acele edip, bir an önce teknik ve yasal bir süreci başlatmanız gerekiyor. Peki, internetten nasıl fotoğraf silinir? Sosyal medya üzerinde yayınlanan ve sizden izinsiz olarak paylaşılan bu fotoğraflar sosyal medyadan nasıl kaldırılır?

İtibarınıza gölge düşüren, başarınızı veya kazancınızı etkileyen her türlü fotoğrafın kaldırılması için, Distile Danışmanlık hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.  Ekibimiz, 2010 yılından bu yana, müşterilerinin internette güvenli bir şekilde yer alması için, ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Distile Danışmanlık ile aramalardan fotoğraf kaldırma ve internet sitelerinden görsel kaldırma işlemleriniz başarılı bir şekilde yerine getirilir.

 

İrtibat İçin

 +90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir