Gazeteden Haber Kaldırma

Gazeteden Haber Kaldırma

 

Haberin ne olduğu ve sınırlarının hangi boyutta olabileceği yazılı basında her zaman tartışıla gelmiş konulardan olmuştur. Özel hayata dair her şey kolayca paylaşılabilir mi? Marka değerinize zarar verse de aslı ispatlanamayan iddialar manşetlere taşınabilir mi? İzinsiz alınan görüntüler ne zaman bir haber olarak değerlendirilebilir? Bu gibi konular tartışılmaya devam etse de, haberin konusu olan kişi ya da kurumlar süreç içerisinde negatif yönde etkilenmeye devam edecektir. Bunun için birey yahut kurum olarak hukuki haklarınızı savunmanız gerekir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

Gazeteden Haber KaldırmaGazeteden haber kaldırma, düzeltme yazısı talep etme veya tazminat davaları haberin içeriğine ve hukuki boyutuna göre değişiklik gösterecek cezalardan bazılarıdır. Elbette gazeteden haberin kaldırılması artık yayınlanmış olduğu için mümkün değildir. Ancak haberler gazetelerle sınırlı kalmaz ve internet ortamına taşınır. Bu durumda haberi internetten silmek için harekete geçmeniz gerekir.

Günümüzde internet haberciliği yazılı gazetelerle ciddi oranda rekabet eder bir hale geldi.  Bireyler habere anında ulaşmak için haber sitelerini takip edebiliyor, hatta sosyal medya mecraları çoğu zaman haberin kaynağına dönüşebiliyor. Bir yorum veya bir resim olarak paylaşılan bir içerik, doğru olup olmadığı bile belirlenmeden haber niteliği kazanarak elden ele dolaşabiliyor.

Bunun önüne geçmek için internet gazetelerinden haber silme kapsamında yasal ve teknik yolların denenmesi kaçınılmaz bir hale geliyor. Bu durumdan kişiler, markalar, kurumlar, şirketler, firmalar hatta toplum zarar gördüğü için internet kanunları konusunda destek alınması kaçınılmaz oluyor.

İfşa görüntüleri veya gizli görüntüler altında paylaşılan içerikler bu durumların başka bir noktası. Size zarar veren içerik ne olursa olsun kişisel haklarınızı internet ortamında da koruyabileceğini bilmelisiniz. Distile Danışmanlık olarak “internet haberlerini kaldırma” kapsamında çok boyutlu çalışmalara imza atıyoruz.

Haberlerin sadece görüntülenmesini engelleme dışında, haberlerin arşivlerden silinmesini, arama motorlarından temizlenmesini sağlıyor, aynı haberin geri gelmemesi için kalıcı girişimlerde bulunuyoruz.

Artık haberleri kaldırma konusunda mağduriyet yaşamayın ve profesyonel bir desteğin ayrıcalıklarından yararlanın. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir