Gazetelerden Haber Kaldırma

Gazetelerden Haber Kaldırma

Gazetelerden Haber Kaldırma

Distile Danışmanlık merkezi olarak firmamızın katkılarıyla medyada olan ve yansıyan her türlü olumsuz yargı ve algı oluşturabilecek durumlar için başarılı çalışmalar yürütülmektedir. Gazetelerden haber kaldırma olarak da firmamız sizlere en iyi şekilde destek vermektedir. Şahsınız ya da şirketiniz adına haber kaynaklarında çıkan her türlü olumsuz içeriklerin kaldırılarak yerine yeni ve doğru haberlerin konulması konusunda firmamız sizlere en iyi şekilde destek sağlamaktadır. Olumsuz ve kötü içerikler olarak yansıtılan her türlü film, video, ses kaydı, fotoğraf gibi görsellerin haber kaynaklarında olumsu algı oluşturabilecek özellikte gerçeğe uymayacak şekilde yansıtılması durumunda firmamız tüm bu durumların önüne geçmek ve bu olumsuz her türlü içeriklerin kaldırılarak yerine gerçek ve doğru bilgileri yerleştirerek olumlu algı oluşturulması konusunda yardımcı olmaktadır.

Gazetelerden Haber KaldırmaUzman Kadromuz İle Başarılı Çalışmalar Gerçekleştirmekteyiz

Her türden olumsuz içeriklerinde medya kaynaklarından kaldırılması konusunda uzman kadromuz ile başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Gazetelerden olumsuz haber kaldırma konusunda başarılı iş gerçekleştiren firmamız aracılığı ile haber kaynaklarında rahatsız olduğunuz ve görünmesini istemediğiniz her türlü olumsuz içeriklerin kalıcı bir biçimde kaldırılarak yerine doğru ve olumlu algı oluşturabilecek içeriklerin yerleştirilmesi konusunda firmamız uzman destek sunmaktadır. Bu alanda eğitimli ve uzman kadromuz aracılığıyla sizin için sağlıklı ve etkili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Teknik bilgi açısından donanımlı kadromuz ile bu alanda talep ettiğiniz gibi hizmet almanız konusunda sizlere en iyi desteği sağlamaya çalışmaktayız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Firmamızın Yaptığı Çalışmalar

Yıllardır bu alanda başarılı ve etkin çalışmalar yapan Distile Danışmanlık merkezimiz gazetelerden haber sildirme konusunda da profesyonel destek sunmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu başarılı çalışmalar içinde analiz ve inceleme raporu hazırlanması, arama motorlarında her türlü olumsuz içeriklerin silinmesi, yeniden yapılandırılarak olumlu içeriklerin konulması, kalıcı olarak olumsuz içeriklerin tamamen silinmesi ve bir daha asla geri gelmeyeceğinin garantisinin verilmesi gibi çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızdan bu alanda her türlü desteği sağlamak üzere yardım talep edebilirsiniz. Firmamızla hızlı ve anında iletişim kurmak için 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizi arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir