Geçmiş İle İlgili İstenmeyen İçeriği Destile İle Kaldırabilirsiniz

Geçmiş İle İlgili İstenmeyen İçeriği Destile İle Kaldırabilirsiniz

İnternet üzerinden kendinize göre kaldırmak istediğiniz yayın, görsel ve çeşitli içerikler konusunda distile ile iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayar alanında uzman kadrosu ile sorununuz bu site tarafından kısa süre içinde çözüme kavuşur. Birçok kişinin geçmişte paylaşmış olduğu ve artık uygun görmediği yayınlar var olabilir. Eğer sizin de bu tarz içerikleriniz var ise bunları dert etmenize gerek yoktur.

iceriklerin-saklanmasi

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

İçerik kaldırma konusunda hizmet sağlayan distile, bunun yanı sıra birçok konuda vatandaşa hizmet sağlar. Online itibar yönetimi, sitenin mutlaka yararlanılması gereken, önemli hizmet çeşitlerinden biridir. Aynı zamanda internetten haber ve içerik kaldırma konusundaki sorunlarınız, onlar sayesinde sorun olmaktan çıkar. Marka ve şirket ihlali koruma, birçok kişinin ve web sitesinin ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Bu konuda kendinizi ve markanızı onlara emanet edebilir ve siz de rahatınızı yaşayabilirsiniz. Gündelik yaşamda interneti ve sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta olan bireyler, video ve fotoğraf kaldırma konusunda yardım talep edebilir. Geçmişte paylaşmış olduğunuz bu unsurların kaldırılması konusunda hızlı ve etkin bir hizmet sunulur.

internetten-icerik-nasil-kaldirilir

Geçmişte paylaştığınız ve şuan var olmalarını istemediğiniz her türlü paylaşımda distile’den faydalanmanız mümkündür. Aynı zamanda online medya ilişkileri ve telif hakkı koruma çalışmaları konusunda onlardan yardım almayı unutmayınız. Distilasyopn konusunda uzman olan bu ekip, internet kullanımını kolay ve sorunsuz hale getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir