Gelecek Adına Hep Online Kalın

Gelecek Adına Hep Online Kalın

Yaşadığımız yüzyıl itibarı ve şu an içinde bulunduğumuz saat dilimi itibarı ile teknoloji, hayatımızın hemen hemen her alanında etkisi bulunan bir faktör. Teknolojinin getirileri olarak hayatımıza özellikle son 5 yılda tamamen giren büyük çaplı yazılımlar, büyük çaplı yatırımlar olarak kullanım alanları yaratmışlardır. İş hayatında şirketler tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya araçları, doğru olarak kontrol edildiği takdirde geri dönüşleri sevindiren gelişmeler taşımaktadır. Bu gelişmelere ise genel olarak online itibar adı verilmektedir.

1659093

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Online itibar genellikle göz ardı edilen ya da yöneticiler tarafından geçiştirilen, etkileri ve etki potansiyeli tahmin edilemeyen birtakım parametrelerden oluşur. Sektörel olarak açılmış internet forumlarında ve günlük ziyaretçi sayısı milyonları bulan siteler çerçevesinde açılan sayfalarda, hakkınızda yazılmış haberlerin takibatını sağlamak oldukça zor bir iştir. Bu süreci doğru bir şekilde yönetebilmek için kişisel olarak yoğun bir çaba veya profesyonel bir dokunuşa ihtiyaç duyulmaktadır. Sitemiz bu görevi sizin yerinize üstlenerek, şirketinizin medyada ve sosyal ortamlarda kaliteli bir izlenime sahip olması sağlanmaktadır.

389752351

Özellikle ülkemizde yurtdışı müşteriler ile sürekli satış odaklı çalışılması, çoğu sektörde artık sanal yazılımlar üzerinden sözleşmeler gibi önemli belgelerin mobil imza gibi yöntemler ile tamamlanması, online itibarın ne denli önem arz eden bir konu olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu kavram, 21.yüzyılda şirketler açısından kalite kriteri olarak görülmektedir. Yeni pazarlara girmeyi düşünen şirketler açısından sicil olarak görülebilen bu özelliğin her daim temiz olması, geleceğe dair sağlam adımlardan olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir